Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Казка в гості завітала

Казка в гості завітала

День Святого Миколая - це прекрасна українська традиція, що сповнена чарівним духом, дитячим щастям, яка вчить нас всіх безкорисливо обдаровувати тих, кого ми любимо, про кого піклуємось і тих, хто цього потребує. У ці святкові дні ми маємо нагоду посіяти в дитячих душах те, що з часом може врятувати нас самих, нашу країну, а можливо й світ. А саме - милосердя, співчутливість та щире прагнення надавати допомогу тим, хто її потребує.

Саме з цією метою 21 грудня 2018 року у рамках благодійної акції до Дня Святого Миколая Центр практичної психології та соціальної роботи спільно з фахівцем ДОіН Інною Брюховецькою та практичними психологами закладів дошкільної освіти міста – М.Червак, Л.Антощук, Н.Войтків, організували свято «Казка в гості завітала» на базі дитячого відділення обласного фтізіопульмонологічного центру.

Під час цієї зустрічі, кожна дитина створила свою неповторну листівку із сніговичком. З великою радістю та захопленням розписували медові пряники, адже це те, що допомагає дітям відволіктися від захворювання й витримати довгі місяці лікування.

Діти отримали солодкі подарунки за сприяння директора Департаменту освіти та науки Ігоря Максимчука, а також подарунок від мецената Ігоря Дудія.

Приємно доповнили свято пластунки (Пласт Національна скаутська організація України), які передали Вифлиємський вогонь миру як символ добра і любові.


Слайд1п


Слайд2п


Слайд3п