Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Найважливіше за тиждень

Департамент освіти та науки підбиває підсумки тижня, що минає.

      Семінар-практикум для вчителів німецької мови.

Проведено семінар-практикум для вчителів німецької мови «Проактивна навчальна позиція учнів як необхідний елемент в процесі вивчення німецької мови як другої іноземної».

Благодійна  акція «Казка в гості завітала».

Відбулася благодійна  акція «Казка в гості завітала» для дітей, які проходять лікування у відділенні  онкогематології обласної клінічної лікарні. Дітки слухали добрі, терапевтичні казки дитячої письменниці Віталії Савченко, веселі та щирі вірші поетеси Олесі Овчар.

Благодійна акція «Казка в гості завітала».

Центр практичної психології та соціальної роботи спільно з фахівцем ДОіН Інною Брюховецькою, казкаркою Віталією Савченко, бібліотекарем ЗШ №6 Наталією Стасюк у рамках благодійної акції до Дня Св. Миколая організували свято «Казка в гості завітала» для дітей, які перебувають на лікуванні у міській дитячій клінічній лікарні.

Загальноміське свято до Дня Святого Миколая.

За підтримки Департаменту освіти та науки і міської влади Міським центром дитячої та юнацької творчості було організовано святковий театралізований концерт для дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти міста «Чекаємо на тебе, Миколаю».

Засідання Школи молодого вчителя-логопеда.

Відбулося засідання Школи молодого вчителя-логопеда на тему «Логозарядки та мовні розминки у роботі з дітьми-логопатами».

Засідання творчої групи практичних психологів ЗЗСО.

Відбулося засідання динамічної творчої групи практичних психологів ЗЗСО «Психологічний супровід учасників освітнього процесу з інлюзивною формою навчання». 

Благодійна  акція «Казка в гості завітала».

У рамках благодійної акції до Дня Святого Миколая Центр практичної психології та соціальної роботи спільно з фахівцем ДОіН Інною Брюховецькою та практичними психологами закладів дошкільної освіти міста – М.Червак, Л.Антощук, Н.Войтків, організували свято «Казка в гості завітала» для дітей, які проходять лікування в Івано-Франківському обласному фтизіопульмонологічному  центрі. 


1 реліз

на голвну123

на главк231

Миколая2

1 3в

школа ЗЗСО

казка гол