Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Візит делегації освітян

Візит делегації освітян

УмістіІвано-Франківськуз 18 до 20 грудня 2018 року з робочим візитом перебуває делегація освітян з Палацу дітей у м. Бая Маре Марамуреського повіту Румунії. Делегацію очолює директор Палацу дітей Йон. Візит відбувається відповідно до підписаної міжнародної угоди про співпрацю між Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради, МЦДЮТ та  Шкільним інспекторатом Марамуреського повіту та Палацом дітей м. Бая Маре.

Івано-Франківськ приймає дорогих гостей з Бая Маре

19 грудня делегація освітян з м. Бая Маре на чолі з директором Палацу дітей Йоном Югою відвідала м. Івано-Франківськ. Гості побували в МЦДЮТ та ознайомились з організацією навчально-виховного процесу в МЦНТТУМ. Під час візиту в МЦНТТУМ вихованці ракето-модельного гуртка, яким керує Валерій Львович, здійснили запуск моделей ракет. Олександр Аронець, керівник радіотехнічного гуртка, презентував гостям свою програму «АРДУЇНО», завдяки яким діти вчаться складати роботи. Винаходи учнів успішно можна застосовувати в усіх сферах життя. Яремко Андрій, керівник авіамодельного гуртка, запросив присутніх взяти участь у відкритих змаганнях з авіа та ракето модельного спорту.

Також гості сьогодні відвідають загальноміське свято Миколая, підготовлене вихованцями МЦДЮТ, яке відбуватиметься в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, побувають на екскурсії в центральній частині міста.

Заступник директора Департаменту освіти та науки Маріанна Смаль зазначила важливість налагодження співпраці між дітьми та педагогами наших країн, яка сприятиме європейській інтеграції українців та сприятиме кращому порозумінню й дружбі між нашими народами.

У рамках візиту підписано детальний план співпраці між освітянами Івано-Франківська та Бая Маре на 2019 рік. Незабаром івано-франківські освітяни матимуть змогу здійснити візит в Румунію та ознайомитись з новорічними культурними традиціями румунського народу. 


DSC_5079


DSC_5029


DSC_5044