Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Логозарядки на корекційних заняттях

Логозарядки на корекційних заняттях

З дітьми, які мають порушення мовлення, працюють різні фахівці. Адже, рахуючи, співаючи, описуючи чи пояснюючи, ми користуємося мовленням. Тому і вихователь дошкільної групи, і вчитель початкових класів, і вихователь групи продовженого дня, і практичний психолог, і музичний керівник мають мати в своєму методичному арсеналі певну кількість ігор та вправ, які сприятимуть стимуляції мовлення дітей під час занять чи уроків. Ці ігри та вправи логопеди називають логозарядкою або мовними розминками.

З метою роз’яснення значення та мети логозарядок у роботі з дітьми, їх видів, способів проведення 20 грудня 2018 року відбулося чергове засідання Школи молодого вчителя-логопеда на тему «Логозарядки та мовні розминки у роботі з дітьми-логопатами» на базі ДНЗ № 1 «Калинонька».

Власним досвідом використання логозарядок та мовних розминок поділилася вчитель-логопед закладу Олександра Гудзь. Молоді фахівці не лише слухали, а й вправлялися у підборі та виконанні ігор та вправ з розвитку артикуляційної моторики, дихання, голосу, проведенні масажу. Дані вправи не є суто корекційними, їх може використовувати будь-який дорослий, який працює з дітьми з мовленнєвими порушеннями.

Отримані знання учасники школи зможуть донести до педагогів закладів освіти, в яких вони працюють, та батьків дітей.


4 (і2)


3 (і4)


5 (і2)