Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Педагоги-інноватори про другий день навчання

Педагоги-інноватори про другий день навчання

Наталія Семенів, заступник директора гімназії № 2: «Сучасний інформатизований світ вимагає від людини уміння сконцентрувати увагу та запам’ятати інформацію. Учасники другого дня навчання базового курсу з ейдетики мали можливість пересвідчитись, як за допомогою колажів, тактильних вправ поліпшується пам’ять, як застосування піктограм, цифрообразів сприятиме орієнтації розвитку логіки, мислення  і фантазії. А малювання двома руками допомогло зрозуміти, коли необхідно трансформувати заданий образ, щоб його запам’ятати на тривалий час. Методи ейдетики із використанням уяви – це спосіб досягнення поставлених цілей у формі гри, в якій беруть участь як дорослі, так і діти».

Святомира Возняк, вчитель Крихівецької ЗШ: «Базовий курс з ейдетики дозволив мені дізнатися про нові методи розвитку пам’яті. Вивчення нейробіки, цифротворення, застосування в роботі метафоричних карт, тактильних карток, піктограм, парадоксальних перетворень, трансформаційних ланцюжків розвинули мою уяву, покращили увагу, стимулювали активність і впевненість».

Світлана Синяк, вчитель СШ № 5: «Для мене цікавими були вправи на запам’ятовування, які можна використовувати для публічних виступів (метод Цицерона, Марка Твена і Лінкольна). Захопливо проходила робота на розвиток тактильної пам’яті».


IMG-285798db1a32ecabac5b956543a5be01-V


IMG-6799f49b375b6521af7eb73ddb87e3df-V


IMG-fab4a77de1207d0a20bdb264359854f0-V