Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ІF FEST ІT

ІF FEST ІT

Ми живемо у час великих можливостей, коли високі технології невпинно змінюють цей світ. Ще кілька десятків років тому ніхто не знав про мобільний телефон, який дає можливість комунікувати з цілим світом. Сьогодні інформаційно-комунікаційні технології змінили світ до невпізнанності. Важко уявити майбутнє без роботів.

25 січня 2019року на базі «Промприлад Реновація» відбувся загальноміський фестиваль “ІFFEST ІTініційований Департаментом освіти та науки за підтримки голови міської ради Руслана Марцінківа та секретаря міської ради Оксани Савчук.

“ІFFEST ІT” – це фестиваль, на якому можна дізнатися більше про світ ІТ, спробувати себе у різних сферах цієї галузі. Рух роботів вздовж чорної лінії - Roboraсe, програмування на мові Scratch, робота на платформі Аrduino, програмування рóбота з конструктора LegoMindstorm, програмування для Аndroid, створення елементів веб-сайту,перегляд фільму «Розвиток ІТ-освіти у навчальних, позашкільних та професійно-технічних закладах м.Івано-Франківська», 3-D друк, радіоелектроніка - все це та багато іншого було представлено на заході.Учасники фестивалю пройшли захопливий квест та спробували свої сили у різних напрямках ІТ. На фестивалі було представлено дуже багато цікавих технічних дитячих проектів: електронне піаніно, декодер телеграфного коду, ультразвуковий вимірювач відстані, робот-лазер, «Штучний Інтелект у банку», Joysticino, робот-жук, «Нічний світильник», «Освітлення лялькового будиночка», ігри «Полювання на драконів», «Пін-Понг», «Мишеня в лабіринті» та багато іншого цікавого та захопливого.

"IF Fest IT"– захід, який мав на меті активізувати у Івано-Франківську освітню та IT спільноту, об’єднавши талановиту, допитливу молодь, яка цікавиться інформаційними технологіями та прагне змінити світ на краще.Фестиваль дав можливість кожному проявити себе та відчути справжнім генієм!


фест2


50684655_2306819695997191_2703076069040193536_n


1370389_novyj-razmer