Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Розпочато проведення уроків мужності в закладах освіти Івано-Франківська

Розпочато проведення уроків мужності в закладах освіти Івано-Франківська

У закладах загальної середньої освіти м. Івано-Франківська упродовж з 28 січня до 7 лютого проводитимуться уроки мужності та зустрічі старшокласників з представниками Національної академії Національної Гвардії України (м. Харків) та бійцями частини Національної Гвардії, яка дислокується у м. Івано-Франківську.

Ініціатива щодо проведення уроків мужності надійшла від викладачів та слухачів Національної академії Національної Гвардії України. Департамент освіти та науки, адміністрації закладів загальної середньої освіти радо підтримали дану пропозицію. Метою даних зустрічей є донесення інформації до школярів про функціональні завдання Національної Гвардії України, ознайомлення із специфікою роботи бійців спецпідрозділів Національної Гвардії України, формування в учнівської молоді поваги та шанобливого ставлення до вагомості професії захисників Батьківщини, а також проведення профорієнтаційної роботи та ознайомлення з умови правилами вступу та умовами навчання в Національній академії Національної Гвардії України у м. Харкові.Під час зустрічі з учнями Бойчук Христина Іванівна, студентка НА НГУ, сержант Національної Гвардії, цікаво й доступно розповіла дітям про спеціальності, які можна опанувати під час навчання в академії, перспективи подальшого працевлаштування після здобуття вищої освіти. Також бійці Національної Гвардії поділились своїми враженнями про участь в проведенні військових дій в зоні ООС. Кожен охочий мав змогу одягнути бронежилет, каску та іншу спеціальну амуніцію, яку принесли нацгвардійці школярам, й відчути себе у ролі захисника правопорядку, який стоїть на сторожі свобод і законних інтересів громадян України.

Також діти переглянули ряд рекламних роликів про умови прийому та навчання в Національній академії Національної гвардії.

По завершенні уроку мужності учні та педагоги щиро подякували гостям за зустріч, а також висловили переконання, що проведення подібних уроків сприятиме випускникам у виборі майбутньої професії, формуванню позитивної думки в суспільстві про важливість, роль та значення професії бійця Національної Гвардії, готовності свідомо стати на захист власної Батьківщини при загрозі її суверенітету й цілісності, а також активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді.Подібні уроки мужності уже проведені в Угорницькій ЗШ, СШ №1, ЗШ №17 та ліцеї №13.

Департамент освіти та науки висловлює подяку Христині Бойчук, бійцям Національної Гвардії України, які були гостями учнів, та адміністраціям закладів загальної середньої освіти за створення належних умов для проведення уроків мужності.


ум1


ум2


ум3