Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбулося засідання Школи молодого практичного психолога ЗДО

Відбулося засідання Школи молодого практичного психолога ЗДО

На базі ДНЗ №16 «Сонечко» 23 січня 2019 року відбулося засідання Школи молодого практичного психолога закладів дошкільної освіти «Організація та проведення корекційно-розвиткової роботи з дошкільниками».

Метою засідання було ознайомити учасників з етапами проведення та організації корекційно-розвиткової роботи у ЗДО, особливостями використання різноманітних прийомів, форм та методів у роботі практичного психолога, підвищити обізнаність та компетентність спеціалістів щодо застосування у роботі корекційно-розвиткових програм різного спрямування.

До уваги практичних психологів були запропоновані два заняття з дітьми старшого дошкільного віку на розвиток емоційної та пізнавальної сфер. Цікавими для спеціалістів, які працюють перший рік, виявилась можливість самостійно провести з вихованцями вправи на розвиток емоційної та пізнавальної сфер і на власному досвіді здобути практичні навички.

Під час інтерактивної роботи учасники семінару ознайомилися з різними видами ігор та вправ, спрямованих на інтеграцію особистості, розвитку її творчих здібностей, основних психічних процесів, удосконалення взаємодії з навколишнім світом.

У рамках ШМП молоді фахівці спілкувалися з більш досвідченими колегами, обговорювали проблемні питання, які постають у роботі, а також відзначили значущість та практичну користь отриманих під час роботи матеріалів для використання у своїй діяльності.


ШМПП4