Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Проведено тренінг для працівників Центру патріотичного виховання ім. С. Бандери

Проведено тренінг для працівників Центру патріотичного виховання ім. С. Бандери
      Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки 24 січня 2019 року проведено тренінг для працівників Центру патріотичного виховання ім. С. Бандери на тему «Психологічні аспекти національно-патріотичного виховання в позашкіллі». Захід спрямований на підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки педагогів щодо питань патріотичного виховання гуртківців в умовах сьогодення; розширення та уточнення знання  педагогів щодо напрямів, принципів, методів, прийомів і форм патріотичного виховання дітей різного віку. 
      Зокрема, практичний психолог ІФ МЦДЮТ Ірина Курівчак, методист ЦППСР Ірина Рошак та творча група практичних психологів ЗПО продовжують серію навчальних тренінгів для педагогів закладів позашкільної освіти, які не забезпечені працівниками психологічної служби.
      Учасники тренінгу через інтерактивні форми роботи та перегляд тематичних відеоматеріалів поглибили свої знання з етнопсихології українського народу, визначили особливості застосування індивідуального та особистісно-орієнтованого підходу до гуртківців у процесі формування у них патріотичного світогляду.
      Виконуючи творчі завдання, педагоги відзначили необхідність створення відповідних психолого-педагогічних умов у навчальному закладі для ефективної реалізації основних напрямів національно-патріотичного виховання учнів та врахування психологічних аспектів у проведенні виховних та масових заходів.

IMG-65fafb4fd1ee31d09898ed4ae056e942-V

IMG-b5e3507c8e9ac263b588f092fc912990-V