ГРАФІК навчальних занять в Івано-франківській міській школі громадянської освіти для лідерів шкільного учнівського самоврядування на 2015-2016 навчальний рік
№ п/п |
Назва навчальних закладів |
Дата і час проведення |
Учасники |
Місце проведення |
1. |
Українська гімназія № 1 |
4 листопада 2015 року, 11 лютого 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
УГ № 1 |
2. |
Гімназія № 2 |
5 листопада 2015 року, 17 лютого 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
Гімназія № 2 |
3. |
НВК «Школа-гімназія № 3» |
11 листопада 2015 року, 18 лютого 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
НВК «Школа-гімназія № 3» |
4. |
Природничо-математичний ліцей, СШ № 5 |
16 грудня 2015 року, 24 лютого 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Заступник директора з виховної роботи, старости 8-11 класів |
СШ № 5 |
5. |
СШ № 1 |
20 січня 2016 року, 7 квітня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
СШ № 1 |
6. |
ЗШ № 2, ЗШ № 28 |
17 грудня 2015 року, 13 квітня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 28 |
7. |
ЗШ № 3 |
24 грудня 2015 року, 9 березня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 3 |
8. |
ЗШ № 4, приватна школа «Перша ластівка», ЗШ № 17 |
23 грудня 2015 року, 14 квітня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 4 |
9. |
ЗШ № 6 |
28 січня 2015 року, 4 травня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 6 |
10. |
ЗШ № 7 |
3 лютого 2016 року, 19 травня 2015 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 7 |
11. |
ЗШ № 10 |
12 листопада 2015 року, 25 лютого 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 10 |
12. |
СШ № 11 |
4 лютого 2015 року, 20 квітня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
СШ № 11 |
13. |
ЗШ № 12 |
10 лютого 2016 року, 5 травня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 12 |
14. |
ЗШ № 13 |
10 грудня 2015 року, 21 квітня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 13 |
15. |
ЗШ № 15 |
19 листопада 2015 року, 2 березня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 15 |
16. |
ЗШ № 16 |
26 листопада 2015 року, 3 березня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 16 |
17. |
ЗШ № 18 |
3 грудня 2015 року, 27 квітня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 18 |
18. |
ЗШ № 19 |
25 листопада 2015 року, 28 квітня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 19 |
19. |
ЗШ № 21 |
21 січня 2015 року, 6 квітня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 21 |
20. |
ЗШ № 22 |
2 грудня 2015 року, 10 березня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 22 |
21. |
ЗШЛ № 23 |
27 січня 2015 року, 24 березня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШЛ № 23 |
22. |
ЗШ № 24 |
9 грудня 2015 року, 23 березня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 24 |
23. |
ЗШ № 25 |
18 листопада 2015 року, 16 березня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
ЗШ № 25 |
26. |
Католицька школа імені Василія Великого |
30 вересня 2015 року, 17 березня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
Католицька школа імені Василія Великого |
27. |
Угорницька ЗШ, Хриплинська ЗШ, Микитинецька ЗШ |
7 жовтня 2015 року, 11 травня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
Угорницька ЗШ |
28. |
Вовчинецька ЗШ |
23 вересня 2015 року, 18 травня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 5-9 класів |
Вовчинецька ЗШ |
29. |
Крихівецька ЗШ |
1 жовтня 2015 року, 12 травня 2016 року, 14.00 – 16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
Крихівецька ЗШ |
30. |
Навчально-реабілітаційний центр |
24 вересня 2015 року, 26 травня 2016 року, 14.00-16.30 |
Педагог-організатор, старости 7-11 класів |
Навчально-реабілітаційний центр (вул. Г. Хоткевича) |
31. |
МЦДЮТ, МЦДДЮМП, МДЕС
|
8 жовтня 2015 року, 25 травня 2016 року, 15.00-17.30 |
Члени учнівських комітетів ПНЗ, представник закладу, що відповідає за організацію учнівського самоврядування |
ДЮЦ МЦДДЮМП (вул. Сахарова) Заняття за другою датою проводиться в приміщенні ЦПВ ім. С. Бандери |
32. |
МАНУМ, МЦНТТУМ |
15 жовтня 2015 року, 25 травня 2016 року, 15.00-17.30 |
Члени учнівських комітетів ПНЗ, представник закладу, що відповідає за організацію учнівського самоврядування |
МЦНТТУМ (вул. Івасюка, 38а) Заняття за другою датою проводиться в приміщенні ЦПВ ім. С. Бандери |
33. |
ЦПВ ім. С. Бандери, дитячо-юнацький пластовий центр |
21 жовтня 2015 року, 25 травня 2016 року, 15.00-17.30 |
Члени учнівських комітетів ЦПВ, представник закладу, що відповідає за організацію учнівського самоврядування |
ЦПВ ім. С. Бандери Заняття за другою датою проводиться в приміщенні ЦПВ ім. С. Бандери |
34. |
СДЮСШОР № 1, ДЮСШ № 2, ДЮСШ № 3 |
22 жовтня 2015 року, 25 травня 2016 року, 15.00-17.30 |
Члени учнівських комітетів ЦПВ, представник закладу, що відповідає за організацію учнівського самоврядування |
ЦПВ ім. С. Бандери Заняття за другою датою проводиться в приміщенні ЦПВ ім. С. Бандери |
Примітка:
час проведення занять може змінюватися за попереднім узгодженням з педагогом, що модерує заняття – Калин Марією Василівною (контактний телефон - 0667131413)
Заступник начальника управління освіти і науки Світлана Уварова