Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ГРАФІК навчальних занять в Івано-франківській міській школі громадянської освіти для лідерів шкільного учнівського самоврядування на 2015-2016 навчальний рік

п/п

Назва навчальних закладів

Дата і час проведення

Учасники

Місце проведення

1.

Українська гімназія

№ 1

4 листопада 2015 року,  11 лютого 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

УГ № 1

2.

Гімназія № 2

5 листопада 2015 року,  17 лютого 2016 року, 14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

Гімназія № 2

3.

НВК «Школа-гімназія № 3»

11 листопада 2015 року,  18 лютого 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

НВК «Школа-гімназія № 3»

4.

Природничо-математичний ліцей, СШ № 5

16 грудня 2015 року, 24 лютого 2016 року,

14.00 – 16.30

Заступник директора з виховної роботи, старости               8-11 класів

СШ № 5

5.

СШ № 1

20 січня 2016 року, 7 квітня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

СШ № 1

6.

ЗШ № 2, ЗШ № 28

17 грудня 2015 року, 13 квітня 2016 року,  14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 28

7.

ЗШ № 3

24 грудня 2015 року,

9 березня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 3

8.

ЗШ № 4, приватна школа «Перша ластівка», ЗШ № 17

23 грудня 2015 року, 14 квітня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 4

9.

ЗШ № 6

28 січня 2015 року,

4 травня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 6

10.

ЗШ № 7

3 лютого 2016 року,  19 травня 2015 року, 14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 7

11.

ЗШ № 10

12 листопада 2015 року,  25 лютого 2016 року, 14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 10

12.

СШ № 11

4 лютого 2015 року,  20 квітня 2016 року, 14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

СШ № 11

13.

ЗШ № 12

10 лютого 2016 року,  

5 травня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 12

14.

ЗШ № 13

10 грудня 2015 року,  21 квітня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 13

15.

ЗШ № 15

19 листопада 2015 року,  

2 березня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 15

16.

ЗШ № 16

26 листопада 2015 року,

 3 березня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 16

17.

ЗШ № 18

3 грудня 2015 року,  27 квітня 2016 року,   

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 18

18.

ЗШ № 19

25 листопада 2015 року, 28 квітня 2016 року, 14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 19

19.

ЗШ № 21

21 січня 2015 року,

6 квітня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 21

20.

ЗШ № 22

2 грудня 2015 року, 10 березня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 22

21.

ЗШЛ № 23

27 січня 2015 року,

24 березня 2016 року, 14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШЛ № 23

22.

ЗШ № 24

9 грудня 2015 року, 23 березня 2016 року, 14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 24

23.

ЗШ № 25

18 листопада 2015 року,  16 березня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

ЗШ № 25

26.

Католицька школа імені Василія Великого

30 вересня 2015 року, 17 березня 2016 року,

14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

Католицька школа імені Василія Великого

27.

Угорницька ЗШ, Хриплинська ЗШ, Микитинецька ЗШ

7 жовтня 2015 року,  11 травня 2016 року, 14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

Угорницька ЗШ

28.

Вовчинецька ЗШ

23 вересня 2015 року,  18 травня 2016 року, 14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               5-9 класів

Вовчинецька ЗШ

29.

Крихівецька ЗШ

1 жовтня 2015 року, 12 травня 2016 року,  14.00 – 16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

Крихівецька ЗШ

30.

Навчально-реабілітаційний центр

24 вересня 2015 року, 26 травня 2016 року, 14.00-16.30

Педагог-організатор, старости               7-11 класів

Навчально-реабілітаційний центр (вул.               Г. Хоткевича)

31.

МЦДЮТ,

МЦДДЮМП,

МДЕС

 

8 жовтня 2015 року, 25 травня 2016 року,

15.00-17.30

Члени учнівських комітетів ПНЗ, представник закладу, що відповідає за організацію учнівського самоврядування

ДЮЦ МЦДДЮМП (вул. Сахарова)

Заняття за другою датою проводиться в приміщенні ЦПВ

 ім. С. Бандери

32.

 МАНУМ,

МЦНТТУМ

15 жовтня 2015 року, 25 травня 2016 року,

15.00-17.30

Члени учнівських комітетів ПНЗ, представник закладу, що відповідає за організацію учнівського самоврядування

МЦНТТУМ (вул. Івасюка, 38а)

Заняття за другою датою проводиться в приміщенні ЦПВ

 ім. С. Бандери

33.

ЦПВ ім. С. Бандери, дитячо-юнацький пластовий центр

21 жовтня 2015 року, 25 травня 2016 року,

15.00-17.30

Члени учнівських комітетів ЦПВ, представник закладу, що відповідає за організацію учнівського самоврядування

ЦПВ

ім. С. Бандери

Заняття за другою датою проводиться в приміщенні ЦПВ

 ім. С. Бандери

34.

СДЮСШОР № 1, ДЮСШ № 2,

ДЮСШ № 3

22 жовтня 2015 року, 25 травня 2016 року,

15.00-17.30

Члени учнівських комітетів ЦПВ, представник закладу, що відповідає за організацію учнівського самоврядування

ЦПВ

ім. С. Бандери

Заняття за другою датою проводиться в приміщенні ЦПВ

 ім. С. Бандери

 

Примітка:

час проведення занять може змінюватися за попереднім узгодженням з педагогом, що модерує заняття – Калин Марією Василівною (контактний телефон - 0667131413)

 

 

Заступник начальника управління освіти і науки                    Світлана Уварова