Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про підсумки II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Управління освіти І НАУКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

івано-франківськоЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Н а к а з

 

від   13.11               2015р.                                                                                                             № 716

 

Про підсумки II етапу

Всеукраїнської учнівської

олімпіади з історії

 

На виконання наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 02.11.2015 р. № 668 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2015-2016н.р.», олімпіада з історії проведена 07.11.2015р. на базі ЗШ № 19 за завданнями, розробленими обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

В олімпіаді взяли участь 200 учнів 8-11-х класів із 32-х загальноосвітніх навчальних закладів:   6 – 8-х класів,  55 – 9-х класів, 47 – 10-х класів та 38 – 11-х класів.

Адміністрація ЗШ №  19 (директор М.Білоокий, заступник директора Т. Йосипчук) створила належні умови для проведення олімпіади. Відповідально поставилися до виконання обов’язків члени журі та керівники команд, що сприяло організованій роботі всіх учасників олімпіади.

Однак, під час її проведення членами робочої групи та оргкомітету виявлені порушення п.10 наказу управління освіти і науки від 02.11.2015 р. № 668 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2015-2016н.р.»:

·         учень 4(8) класу НВК « школа-гімназія №3» Могаммад Амір- Алі користувалася мобільним телефоном  під час виконання завдань.;

·         багаточислені команди : УГ№1, НВК ЗШЛ№23, ЗШ №25   супроводжував  один керівник ;

·         самовільно залишили місце проведення олімпіади члени робочої групи: Ю.Галущак (ЗШ№3), О.Горєлов (Вовчинецької ЗШ ), на яких було покладена відповідальність за життя та здоров’я  дітей;

·         не з’явився 08.11.2015р.  для роботи в журі вчитель історії ЗШ №3 В.Криворотов

           За рішенням журі переможцями визначено 99 учнів:

30 – серед 8-х класів, 27 – серед 9-х класів, 23 – серед 10-х класів та   19 – серед 11-х класів.

11 учнів заслуговують на нагородження дипломами І ступеня; 35 – ІІ ступеня; 53 – ІІІ ступеня.

Найбільше переможців мають команди: УГ № 1, гімназія №2,СШ № 5,11, ЗШ №18, ЗШ №21, ЗШ №25 .

Виходячи з вищесказаного та на підставі протоколів журі олімпіади та протоколу спільного засідання оргкомітету та журі

 

Н а к а з у ю:

 

1.                             Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та нагородити дипломами І ступеня:

 

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1

Мельницьку Анастасію

УГ №1

 8

7

Матвіїва Станіслава

УГ№1

10

2

Гураль Сніжану

ЗШ№21

8

8

Павлусик Ольгу

ЗШ№21

10

3

Бочкур Ірину

СШ№5

9

9

Данчук Катерину

ЗШ №4

11

4

Гавадзин Тетяну

ЗШ№25

9

10

Тукала Святослава

СШ№5

11

5

Стрихар Христину

ЗШ№25

9

11

Шевлюк Людмилу

ЗШ№21

11

6

Демянів Христину

УГ№1

10

 

 

 

 

           

2.                       Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та нагородити дипломами ІІ ступеня за зайняте друге місце:

 

 

 

Прізвище, ім’я

Школа

Кл

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1

Агафонову Катерину

УГ№1

8

19

Хартманн Юлію

ЗШ №18

9

2

Андрусіва Юрія

УГ№1

8

20

Гаргара Максима

ЗШ№25

9

3

Казакова Нікіту

УГ№1

8

21

Щербу Роксолану

СШ№5

10

4

Андрійців Діану

СШ№11

8

22

Данилюка Сергія

СШ № 11

10

5

Гафійчук Христину

СШ №11

8

23

Кобуту Катерину

СШ№11

10

6

Гасіну Христину

ЗШ №12

8

24

Медведя Володимира

ЗШ№12

10

7

Депутат Діану

ЗШ №12

8

25

Мороза Артура

ЗШ№17

10

8

Ровінського Юрія

ЗШ№16

8

26

Ціпілєву Ангеліну

ЗШ №21

10

9

Червак Марію

ЗШ №18

8

27

Корнуту Юлію

СШ№1

10

10

Галяс Юлію

ЗШ №21

8

28

Щербу  Станіславу

ЗШ №2

10

11

Павликівського Любомира

ЗШ №21

8

29

Кухарик Олесю

ЗШ № 2

11

12

Литвин Анастасію

УГ №1

9

30

Загоруйко Людмилу

ЗШ№13

11

13

Синяка Святослава

СШ №5

9

31

Николин Юлію

ЗШ №18

11

14

Когут Вікторію

ЗШ №6

9

32

Ганцюка Богдана

ЗШ№21

11

15

Біловусяка Андрія

ЗШ № 15

9

33

Петришина Романа

ЗШ №25

11

16

Береговську Божену

ЗШ №18

9

34

Золотова Сергія

УГ № 1

11

17

Литвин Христину

ЗШ №18

9

35

Процюка Захара

УГ № 1

11

18

Плешівську Марту

ЗШ №18

9

 

 

 

 

 

            3. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та нагородити дипломами ІІІ ступеня за зайняте третє місце:

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1

Амброзяка Олега

Гімназія №2

8

28

Дмитрів Анастасію

СШ№11

9

2

Дзеву Христину

Гімназія №2

8

29

Семкулич Інну

ЗШ №13

9

3

Банасевич Анну

СШ№5

8

30

Терлецьку Ліліану

ЗШ№22

9

4

Лешак Ангеліну

СШ№5

8

31

Борушка Ігоря

НВК «ЗШЛ №23

9

5

Рипську Софію

СШ№5

8

32

 

 

 

6

Прокопюк Маряну

ЗШ№6

8

33

Гаврилишин Анну

Католицька ЗШ

9

7

Остапчук Анастасію

ЗШ №7

8

34

Гудиму Інесу

Українська гімназія №1

10

8

Богак Юлію

ЗШ №10

8

35

Мацюка Маркіяна

Українська гімназія №1

10

9

Павлюк Наталію

ЗШ №13

8

36

Зінченко Марту

Гімназія №2

10

10

Данилюка Олександра

ЗШ №18

8

37

Луцького Олега

Гімназія №2

10

11

Федотова Юрія

ЗШ №18

8

38

Третьякову Ольгу

Гімназія №2

10

12

Храбатин Юлію

ЗШ№18

8

39

Кедя Владислава

НВК «Школа гімназія» №3

10

13

Варнаву Олексія

ЗШ №19

8

40

Фучко Надію

ПМЛ

10

14

Гавадзин Марію-Евеліну

ЗШ №25

8

41

Боднарчук Яну

ПМЛ

10

15

Мельничука Вадима

ЗШ №25

8

42

Єременко Віталія

СШ №1

10

16

Пилипія  Віктора

ЗШ №25

8

43

Шкурашівського Назара

СШ№5

10

17

Марків Богдан

Католицька ЗШ

8

44

Котерліна Олеся

НВК ЗШЛ №23

10

18

Зеляка Назарія

УГ №1

9

45

Кирдяка Владислава

ЗШ № 25

10

19

Іванюка Михайла

УГ №1

9

46

Мірчук Наталію

Українська гімназія №1

11

20

Погляд Вікторію

УГ №1

9

47

Лабенського Данила

Українська гімназія №1

11

21

Шепельову Катерину

НВК «Школа- гімназія» №3

9

48

Рябко  Катерину

СШ№1

11

22

Слівінську Юлію

 

НВК «Школа гімназія» №3

9

49

Дзьобу Юрія

СШ№5

11

23

Кучеренко Володимира

ПМЛ

9

50

Остафійчук Любов

ЗШ №7

11

24

Дебенко Софію

ЗШ№10

9

51

Демяник Марію

ЗШ № 18

11

25

Лаврика  Віктора

ЗШ №10

9

52

Бабельську Марту

ЗШ №21

11

26

Харишин Назарій

ЗШ №10

9

53

Мандрик Ілону

ЗШ №25

11

27

Боднарук Ілону

СШ №11

9

54

Овсянецький Андрій-Богдан

ЗШ№4

11

 

4. На підставі спільного рішення журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії :

 Затвердити (згідно з рейтингом та поданими заявами переможців олімпіади) команду від загальноосвітніх навчальних закладів міста для участі в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії у такому складі:

 

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Учитель

1

Тукало Святослав

СШ №5

11

Токарук Світлану іванівну

2

Процюк Захар

УГ№1

11

Іваночко Росина Василівна

3

Данчук Кактерина

ЗШ №4

11

Куцакова Ольга Іванівна

4

Дем’янів Христина

УГ №1

10

Половський Володимир Семенович

5

Матвіїв Станіслав

УГ №1

10

Половський Володимир Семенович

6

Павлусик Ольга

ЗШ № 21

10

Ткачук Галина Іванівна

7

Бочкур Ірина

СШ №5

9

Парамонова Галина Іванівна

8

Біловусяк Андрій

ЗШ №15

9

Томін Еміліана Георгіївна

9

Гавадзин Тетяна

ЗШ№25

9

Труш Наталія Станіславівна

10

Гуруль Сніжана

ЗШ №21

8

Ткачук Галина Іванівна

11

Мельницька Анастасія

УГ №1

8

Іваночко Росина Василівна

Керівниками команди призначити Іваночко Росину Василівну, вчителя історії УГ № 1 та Ткачук Галину Іванівну, вчителя історії ЗШ № 21, поклавши на них відповідальність за збереження життя і безпеку дітей під час участі в ІІІ етапі олімпіади.

5.Директорам: УГ № 1 І.Дейчаківському,  СШ№5 Я. Олексину, ЗШ№4  М.Семочко, ЗШ№15 В.Бойчуку, ЗШ №21  О.Чопик, ЗШ № 25 С.Якимів:

5.1 Забезпечити підготовку та явку членів команди загальноосвітніх навчальних закладів міста для участі у III етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

5.2 Провести інструктаж з керівниками та учасниками команди щодо дотримання Правил проведення І-ІІІ етапів  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в Івано-Франківській області, затверджених наказом Головного управління  освіти і науки обласної державної адміністрації від 25.09.2012р. № 554 ( у редакції наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 06.10.2014 року № 1), зареєстрованих в Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 10.10.2014р. №24/12437.

5.3 Забезпечити наявність у членів команди учнівського квитка та медичної довідки про відсутність інфекційних хвороб і контакту з інфекційними хворими.

6.  Вказати:

- директору  НВК «Школа-гімназія №3»  Л.Іванцевій, вчителю історії О.Симанчук на порушення п.10 наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 02.11.2015 р. № 668 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2015- 2016 н.р.», щодо ознайомлення та дотримання учасниками олімпіад правил їх проведення;

   -  директорам: УГ№1 ( І.Дейчаківському), НКК ЗШЛ№23,( М.Василику) , ЗШ №25(С.Якимів) на те, що команду численністю понад 5-ти осіб супроводжує двоє  вчителів, які є керівниками команд;

   - директорам: ЗШ №3 (С.Долговій) та Вовчинецької ЗШ (П.Павлюку) на неналежне виконання обов’язків, як керівників команд, вчителів: Ю.Галущаку (ЗШ №3), О.Горєлову (Вовчинецької ЗШ) та на відсутність у роботі  журі без поважних причин - В.Криворотову (ЗШ №3)  .

  7. За  підготовкуку двох та більше переможців олімпіади нагородити грамотами  управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради таких вчителів історії: Р. Іваночко, В.Половського (УГ № 1), Х. Грабаню (Гімназія № 2),. Н.Кукурудз( НКВ «Школа-гімназія №3) В. Лещишина (ПМЛ),  Л. Височинську (СШ № 1),  Я.Роспопу, В.Засідка (ЗШ №2) О.Куцакову. (ЗШ № 4), Я.Олексина, С. Токарук, Г.Парамонову (СШ № 5), О. Сіщук (ЗШ № 6),     Т Кнежевіч ЗШ №10),  Л.Волошенюк ,Л.Човган (СШ № 11), О.Федоришин (ЗШ №12),                   Л. Плеченко (ЗШ № 13),  Д.Чміля, Л. Валько, Т.Гурик (ЗШ № 18), Г. Ткачук (ЗШ № 21), Р.Фундитус, Н. Тиханську, Н. Труш (ЗШ № 25).  

8. Відзначити відповідальну роботу:

8.1 Членів оргкомітету:

М. Білоокого (директор ЗШ №19), Т. Йосипчук  ( заступник директора ЗШ №19) –  надати кожному один вільний від роботи  день в канікулярний період.

І. Валька (головний спеціаліст управління освіти і науки), Л. Рудої (методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки) - надати їм два вільних від роботи дні в канікулярний період.

8.2 Членів журі олімпіади: Р.Іваночко, Х.Грабані,  О.Симанчук, Г.Смолій, Я.Роспопі  О.Куцакової, Г.Парамонової,  О.Сіщук, Н.Сидорик, Т.Кнежевіч, Л.Волошенюк, Л.Плеченко, О.Ковтун, Т.Гурик, О.Сіщук, М.Марику, І.Малахової, Н.Рибчинської, В.Шамотайло, Н.Тиханської, Л.Павленко,  - надати кожному один вільний від роботи день в канікулярний період.

8.3 Керівників команд, які працювали членами робочої групи згідно з поданими заявам ( за наказами ЗНЗ) та надати кожному один вільний від роботи день в канікулярний період.

9. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки П. Ласійчука.

 

 

 

 

Начальник управління освіти і науки                                                      Наталія Микула

 

 

Л.Руда

52-25-12