Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про підсумки II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

Управління освіти І НАУКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

івано-франківськоЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Н а к а з

 

від 24.11.2015р.                                                                               №753

 

Про підсумки II етапу

Всеукраїнської учнівської

олімпіади з французької мови

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 05.11.2015р. № 687 “Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови у 2015-2016н.р.” олімпіада з французької мови проведена 19.11.2015р. на базі гімназії №2 за завданнями, розробленими обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

            В олімпіаді з французької мови взяли участь 34 учні 8-11 класів із 6 загальноосвітніх навчальних закладів. (УГ № 1, гімназії №2, ПМЛ, СШ №1,  СШ№11,       ЗШ №6).

            Адміністрація гімназії №2 (директор Г.Косар) створила належні умови для проведення олімпіади. Відповідально поставилися до виконання обов’язків члени журі та керівники команд, що сприяло організованій роботі всіх учасників олімпіади.

            За рішенням журі переможцями визначено 17 учнів.

Найкраще виступила команда СШ №11 (13переможців).

Найбільших успіхів досягли вчителі СШ №11 Г.Балицька (7переможців), В.Дубина (3переможці), Т.Мамедова (3 переможці).

            Виходячи із сказаного вище  та на підставі протоколів журі олімпіади,

 

Н а к а з у ю:

 

1. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови та нагородити дипломами І ступеня за зайняте перше місце:

1.  Гафійчук Христину                     - СШ №11, 8 клас

2.  Яремин Юлію      ­                       - СШ №11,9 клас

3. Сачовську Ірину                           - СШ №11, 10 клас

4. Деренюк Анну                             - УГ №1, 11 клас

2. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови та нагородити дипломами ІІ ступеня за зайняте друге місце:

1. Казанцеву Ангеліну                     - СШ №11, 8клас

2. Олійник Анну                               - СШ №11, 9 клас

3. Боднарук Ілону                             - СШ №11, 9 клас

4. Лагойду Ольгу                              - СШ №11, 10 клас

5. Денисюк Ірину                             - СШ №11, 11 клас

 

3. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови та нагородити дипломами ІІІ ступеня за зайняте третє місце:

 

1. Гуменюк Юлію                             - СШ №11, 8 клас

2. Дзеву Христину                            - гімназія№2, 8 клас

3. Сеняк Марію                                 - УГ№1, 9 клас

4. Феценця Тараса                            - СШ №1, 9 клас

5. Сенету Анастасію                         - СШ №11, 10 клас

6. Кобуту Катерину                          - СШ №11, 10 клас

7. Банух Анну                                   - СШ №11, 11 клас

8.Арсеник Марину                           - СШ №11, 11 клас

 

4. Затвердити згідно з рейтингом кандидатами  до складу команди  від загальноосвітніх навчальних закладів  міста для участі в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови таких учнів:

 

1. Деренюк Анну                  - ученицю 11 класу УГ №1, вчитель Т.Філіппова

2. Денесюк Ірину                  - ученицю 11 класу СШ №11, вчитель Г.Балицька

3. Банух Анну                       - ученицю 11 класу СШ №11, вчитель Г.Балицька

4. Сенету Анастасію             - ученицю 10 класу СШ №11, вчитель Г.Балицька

5. Лагойду Ольгу                  - ученицю 10 класу СШ №11, вчитель Г. Балицька

6. Сачовську Ірину               - ученицю 10 класу СШ №11, вчитель Г.Балицька

7. Кобуту Катерину              - ученицю 10 класу СШ №11, вчитель Г.Балицька

8. Боднарук Ілону                 - ученицю 9 класу  СШ №11, вчитель Т.Мамедова

9. Олійник Анну                   - ученицю 9 класу СШ №11, вчитель Т. Мамедова

10.Яремин Юлію                  - ученицю 9 класу СШ №11, вчитель Т. Мамедова

           

            5. Керівниками команди призначити Г.Балицьку – вчителя французької мови СШ №11 і Т.Філіппову – вчителя французької мови УГ №1  та покласти на них відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей.

6.Провести тренувальні збори з підготовки команди до ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови.    

7. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконавчого  комітету Івано-Франківської міської ради за підготовку переможців олімпіади Г.Балицьку, Т. Мамедову, В. Дубину – вчителів французької мови СШ №11.

8. Відзначити відповідальну роботу членів оргкомітету Д.Худевич, Л.Чабан та членів журі олімпіади: Г.Слободян. Т.Філіппової (УГ №1),  О.Липовецької, Г.Струтинської (гімназія №2), В.Фісуна (СШ №1), Р.Сагайдак, М.Бугайчук (СШ №6), В.Дубиної, Г.Балицької, (СШ №11) та надати кожному по 1 вихідному дню в канікулярний період.

10. Директорам Дейчаківському (УГ №1),Н.Романишин (СШ №11) організувати підготовку та забезпечити  явку членів команди  СШ №11 для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови.

11. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Начальника управління освіти і науки                                           Наталія Микула

 

 

Л.Чабан

52-34-41