Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

21 листопада  2015 р. в ЗШ №16 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з української мови і літератури. 220 учнів 7-11 класів  загальноосвітніх навчальних закладів міста  випробували свої знання з даного предмета.

Вітаємо переможців олімпіади з успішним результатом.

 

І місце

Василюк Теятну, 7 кл., УГ№1

Вінтоняк Христину , 7 кл.,Католицька ЗШ

Малишевського Арсена, 7 кл., гімназія №2

Гафійчук Христину, 8кл., СШ№11

Сеник Ірину, 8кл., УГ№1

Гасіну Христину, 8кл.,ЗШ№12

Погляд Вікторію, 9кл., УГ№1

Метошоп Олександру, 9кл.,УГ№1

Леник Вікторію-Марію, 9кл.,ЗШ№21

Криховецьку Аліну, 10 кл., Микитинецька ЗШ

Гашинську Юлію, 10 кл., ЗШ№6

Букатюка Романа, 11кл.,ЗШ№25

Левенця Ігоря, 11кл.,СШ№11

Марчук Зореславу, 11кл.,СШ№5

 

ІІ місце

Новицького         Кирила, 7 кл.,гімназія № 2

Грабовську Дануту, 7 кл.,УГ№1

Сіреджук Софію, 7 кл.,Микитинецька ЗШ

Шкіру Ангеліну, 7 кл.,ЗШ№6

Василюк Ольгу, 7 кл.,ЗШ№22

Кочергу Марію, 7 кл.,УГ№1

Равлюк Юлію, 8кл.,ЗШ№19

Олексин Ксенію, 8кл., УГ№1

Агафонову Катерину, 8кл.,УГ№1

Візнюк Христину, 8кл.,СШ№5

Неділенько Софію, 8кл.,ЗШ№22

Галяк Юлію, 8кл.,ЗШ№21

Сеняк Марію, 9кл.,УГ№1

Бочкур Ірину, 9кл.,СШ№5

Дутку Анну, 9кл.,ЗШ№6

Когут Вікторію, 9кл.,ЗШ№6

Іванюка Михайла, 9кл.,УГ№1

Гуменяк Лідію, 9кл.,Католицька ЗШ

Дем’янів Христину , 10 кл., УГ№1

Струтинську Діану, 10 кл., СШ№5

Онищук Софію, 10 кл., ПМЛ

Фучко Надію, 10 кл., ПМЛ

Острижнюк Анастасію, 10 кл., УГ№1

Стефанюк Марію, 10 кл., СШ№5

Витвицьку Олесю, 11кл.,УГ№1

Цідило Марію, 11кл.,УГ№1

Думчака Дмитра, 11кл.,ПМЛ

Кирдяк Яну, 11кл.,ЗШ№10

Загоруйко Людмилу, 11кл.,ЗШ№13

Голоднюк Софію, 11кл.,УГ№1

ІІІ місце

        

Губську Тетяну, 7 кл.,ЗШ№13

Лабант Уляну, 7 кл.,УГ№1

Захарчук Юлію, 7 кл.,ЗШ№21

Попудник Юлію, 7 кл.,УГ№1

Чернявську Дарю, 7 кл.,СШ№5

Табахарнюк Анну, 7 кл.,СШ№1

Матіяшів Тетяну, 7 кл.,ЗШ№28

Беркія Любомира, 7 кл.,ЗШ№21

Черевату Зоряну, 7 кл.,Угорницька ЗШ

Дребот Яну, 7 кл.,ЗШ№13

Дєдик Анастасію, 7 кл.,ЗШ№6

Павлюк Тетяну, 7 кл.,ЗШ№19

Василишин Аліну, 7 кл.,СШ№5

Лешак Ангеліну, 8кл., СШ№5

Богаченко Вікторію, 8кл.,ЗШ№13

Кунець Вероніку, 8кл.,ПМЛ

Дзеву Христину, 8кл.,гімназія№2

Фучко Тетяну, 8кл.,ЗШ№19

Жовнір Фрейю, 8кл.,Угорницька ЗШ

Перевалову Ольгу, 8кл.,ЗШ№10

Гураль Сніжану, 8кл.,ЗШ№21

Вацебу Марту, 8кл.,УГ№1

Дяків Катерину, 8кл.,ЗШ№2

Борис Надію, 8кл.,Угорницька ЗШ

Скіцко Анну, 8кл.,ЗШ№15

Мандюк Наталію, 8кл.,Католицька ЗШ

Смоловик Ірину, 9кл., УГ№1

Стецик Анастасію, 9кл.,УГ№1

Бендуса Андрія, 9кл.,Микитинецька ЗШ

Попель Ангеліну, 9кл.,ЗШ№10

Багайлюк Надію, 9кл.,Микитинецька ЗШ

 Семкулич Інну, 9кл.,ЗШ№13

Олійник Анну, 9кл.,СШ№11

Харишина Назарія, 9кл.,ЗШ№10

Дохняк Ольгу, 9кл.,СШ№1

Старчевську Ірину, 9кл.,СШ№5

Старчевську Катерину, 9кл.,СШ№5

Гусак Христину, 9кл.,СШ№5

Біць Яну, 9кл.,СШ№5

Головенко Аліну, 9кл.,ЗШ№16

Павлусик Ольгу, 10 кл., ЗШ№21

Сміжак Яну, 10 кл., ЗШ№24

Благу Марту, 10 кл., Микитинецька ЗШ

Павлів Тетяну, 10 кл., ЗШ№18

Данилюк Анастасію, 10 кл., СШ№5

Дутку Вікторію, 10 кл., ЗШ№6

Білоган Анну, 10 кл., СШ№5

Геренович Анастасію, 10 кл., УГ№1

Пилипів Вікторію, 10 кл., ЗШ№18

Мельниченко Євгенію, 10 кл., УГ№1

Іванів Богдану, 10 кл., ЗШ№24

Кедьо Владислава, 10 кл., Ш-Г№3

Кухарик Олесю, 11кл.,ЗШ№2

Дячок Юлію, 11кл.,гімназія №2

Семеген Мирославу, 11кл.,ПМЛ

Денисюк Ірину, 11кл.,СШ№11

Золотова Сергія, 11кл.,УГ№1

Голованову Надію, 11кл.,СШ№1

Зварун Ірину, 11кл.,Ш-Г№3

Островську Ксенію, 11кл.,СШ№11

Улізько Анну, 11кл.,СШ№1