Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про підсумки ІІ етапу та участь у ІІІ етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 ІВАНО-ФРАНКІВСЬОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

НАКАЗ

 

Від 30.11.2015р.                                                                            № 773

 

Про підсумки ІІ етапу та участь у ІІІ етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

 

            Відповідно до наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 10.11.2015р. № 700 25.11.2015р. проведено ІІ (міський) етап  конкурсу на базі гімназії № 2, ЗШ № 26, в якому взяло участь 239 учнів 3-11 класів 41 навчального закладу міста.

За рішенням журі Конкурсу (голова журі – Сворак, учитель української мови та літератури Угорницької ЗШ, вчитель-методист) переможцями визначено 67учасників (І місце – 9, ІІ місце – 20, ІІІ місце – 38). Найбільшу кількість призових місць здобули команди: УГ № 1, СШ № 5 (по 7 переможців); ЗШ № 19 (6 переможців), гімназія № 2, ПМЛ (по 4 переможців), ЗШ № 10, 21 (по 3 переможці).36 цьогорічних переможців конкурсу (54 %) повторили свій минулорічний успіх.

Належні умови створили для проведення Конкурсу адміністрації гімназії № 2 (директор Г.Косар, заступники директора Н.Семенів, А.Дебрівська), ЗШ № 26 (директор Н.Ільчишин, заступник директора Л.Сабодах ).

На підставі рішення журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Визначити переможцями та призерами ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів управління освіти і науки  виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

                                    І місце

Паньків Ірину, 3 кл., ЗШ № 15, (вч. Федуняк Г.В.)

Сем՚яник Марину, 4 кл., СШ № 1 (вч. Лелеко Г.М.)

Синоверську Евеліну, 5 кл., СШ № 5 (вч. Красевич В.Д.)

            Козубаш Софію, 6 кл., ЗШ № 19 (вч. Юзишин О.І.)

Василюк Тетяну, 7 кл., УГ № 1 (вч. Кобрин В.М.)

Равлюк Юлію, 8 кл., ЗШ № 19 (вч. Оксенич В.М.)

Погляд Вікторію, 9 кл., УГ № 1 (вч. Сидорак Н.Д.)

Дем'янів Христину, 10 кл., УГ № 1 (вч. Бабак М.О.)

            Семенюк Христину, 11 кл., УГ № 1 (вч. Герега І.Б.)

           

                                               II місце

            Ільків Тарас, 3 кл., ЗШС № 6, (вч. Мосора О.С.)

            Шкорута Дарина, 3 кл., ЗШ № 19 (вч. Наконечна Н.С.)

            Гаврилів Ніколіну, 3 кл., ЗШ № 6 (вч. Римик Л.М.)

Бараболюк Марію, 4 кл., ЗШ № 18, (вч. Бутенко І.В.)

Семенишина Романа, 4 кл., Католицька ЗШ (вч. Тинкалюк Г.І.)

Палюгу Діану, 4 кл., СШ № 11 (вч. Запорожцева Г.М.)

Семанишин Віталіну, 5 кл., УГ № 1 (вч. Нешпір Н.Л.)

Данилюк Анну, 5кл., ЗШ № 10 (вч. Кісіль Г.І.)

            Белея Ярослава, 6 кл., ЗШ № 25 (вч. Кузик Г.П.)

            Морську Віталію, 6 кл., УГ № 1 (вч. Сидорак Н.Д.)

            Малишевського Арсен, 7 кл., гімназія № 2 (вч. Мельничук Л.І.)

Захарчук Юлію, 7 кл., ЗШ № 21 (вч. Боговід М.Г.)

            Олексин Ксенію, 8 кл., УГ № 1 (вч. Кобрин В.І.)

Гафійчук Христину, 8 кл., СШ № 11 (вч. Білічак Л.С.)

            Бочкур Ірину, 9 кл., СШ № 5 (вч. Красевич В.Д.)

Олійник Анну, 9 кл., СШ № 11 (вч. Боцюрко О.М.)

            Струтинську Діану, 10 кл., СШ № 5 (вч. Красевич Л.Б.)

Фучко Надію, 10 кл, ПМЛ (вч. Верес М.М.)

Марчук Зореславу, 11 кл., СШ № 5 (вч. Красевич Л.Б.)

Букатюка Романа, 11 кл., ЗШ № 25 (вч. Кулиній Н.Я.)

 

                                               ІІІ місце

            Бережницьку Анну, 3 кл., ЗШЛ № 23 (вч. Возняк І.М.)

            Новікова Олександра, 3 кл., ЗШ № 17  (вч. Явецька О.М.)

            Гаран Юліану, 3 кл., ЗШ № 24 (вч. Павлюк Г.І.)

            Кравчук Софію-Марію, 3 кл., ЗШС ім. С.Русової (вч. Трощинська Л.І.)

            Борис Софію, 3 кл., Угорницька ЗШ  (вч. Красняк О.І.)

            Героя Ярослава, 4 кл., «Перша ластівка» (вч. Хацевич А.М.)

            Слободян Діану, 4 кл., ЗШ № 19 (вч. Гойсан Н.М.)

            Камінську Софію, 4 кл., Микитинецька ЗШ (вч. Войтович Л.І.)

            Озоровича Олександра, 4 кл., СШ № 5 (Войтович І.Л.)

            Лич Анастасію, 4 кл., ЗШ № 13 (Менделюк М.В.)

            Дем՚янюк Людмилу, 5 кл., ЗШ № 19 (вч. Оксенич В.М.)

            Маркуту Єву, 5 кл., гімназія № 2 (вч. Дзьоба М.І.)    

            Шкурат Анну, 5 кл., Угорницька ЗШ (вч. Калинюк І.Я.)

            Василюк Тетяну, 5 кл., ЗШ № 16 (вч. Котюк О.М.)

            Абрамчук Яну, 5 кл., СШ № 1 (вч. Мазурок С.І.)

Буник Тетяну, 6 кл., гімназія № 2 (вч. Маркусь О.І.)

            Бондар Анну, 6кл., СШ № 5 (вч. Синяк С.Б.)

            Галагузу Анастасію, 6 кл., ЗШ № 28 (вч. Мартинова М.М.)

Грейду Софію, 6 кл., ЗШ № 21 (вч. Пахолюк Л.І.)

Чернявську Дарію, 7 кл., СШ № 5 (вч. Красевич В.Д.)

Іванишин Ксенію, 7 кл., ШГ № 3 (вч. Хибінь О.З.)

Павлюк Тетяну, 7 кл., ЗШ № 19, (вч. Федоряк Л.І.)

Шевчук Ірину, 7 кл., Католицька ЗШ (вч. СтеблинаО.Д.)

Дронова Валерія, 8 кл., ЗШЛ № 23 (вч. Худобяк Г.М.)

            Триногу Христину, 8 кл., ЗШ № 13 (вч. Бідочко Л.І.)

            Кунець Вероніку, 8 кл., ПМЛ (вч. Галуга С.О.)

Рачій Анну, 8 кл., ЗШ № 10 (вч. Чик О.М.)

            Дяків Катерину, 8 кл., ЗШ № 2 (вч. Костюкова С.І.)

Попель Ангеліну, 9 кл., ЗШ № 10 (вч. Костюк А.Ю.)

Мальовану Діану, 9 кл., ПМЛ (вч. Пітулей С.В.)

Дутку Анну, 9 кл., ЗШ № 6 (вч. Кузьміна Л.В.)

Микитишин Вікторію, 9 кл., гімназія № 2 (вч.Соколовська Г.Д.)

Тимків Вікторію, 10 кл., ЗШ № 18 (вч. Рильчук Н.В., Грушецька Н.І.)

Кобуту Катерину, 10 кл., СШ № 11 (вч. Боцюрко О.М.)

Демків Юлію, 10 кл., ЗШ № 21 (вч. Петрунів М.Д.)

Левенця Ігоря, 11 кл. СШ № 11 (вч. Дрогомирецька О.В.)

Кухарик Олесю, 11 кл., ЗШ № 2 (вч. Луців М.В.)

            Думчака Дмитра, 11 кл., ПМЛ (вч. Галуга С.О.)

 

2.      За якісну підготовку учнів до ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика нагородити грамотами управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

- учителів початкових класів:

Федуняк Г.В., ЗШ № 15,

Лелеко Г.М., СШ № 1;

- учителів української мови і літератури:

Сидорак Н.Д., учителя УГ № 1,

       Галуга С.О., учителя ПМЛ,

Красевич Л.Б., учителя СШ № 5,

Красевич В.Д., учителя СШ № 5,

Боцюрко О.М., учителя СШ № 11,

Оксенич В.М., учителя ЗШ № 19.

 

3.      Сформувати команду для участі в ІІІ етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика у складі:

Паньків Ірину, 3 кл., ЗШ № 15, (вч. Федуняк Г.В.)

Сем՚яник Марину, 4 кл., СШ № 1 (вч. Лелеко Г.М.)

Синоверську Евеліну, 5 кл., СШ № 5 (вч. Красевич В.Д.)

    Козубаш Софію, 6 кл., ЗШ № 19 (вч. Юзишин О.І.)

Василюк Тетяну, 7 кл., УГ № 1 (вч. Кобрин В.М.)

Равлюк Юлію, 8 кл., ЗШ № 19 (вч. Оксенич В.М.)

Погляд Вікторію, 9 кл., УГ № 1 (вч. Сидорак Н.Д.)

Дем'янів Христину, 10 кл., УГ № 1 (вч. Бабак М.О.)

    Семенюк Христину, 11 кл., УГ № 1 (вч. Герега І.Б.)

 

4.      Призначити керівниками команди Сидорак Н.Д., учителя УГ № 1, Оксенич В.М., учителя ЗШ № 19.

 

5.      Відповідальність за життя та здоров’я дітей покласти на керівників команди.

 

6.      Директорам УГ № 1, СШ № 1, 5, ЗШ № 10, 15, 19 (І.Дейчаківському, Л.Мурзі, Я.Олексину, С.Місюрі, В.Бойчуку, М.Білоокому):

– забезпечити явку учасників конкурсу 22 грудня 2015 року на 9.00 в ОІППО (вул. Чорновола, 130а);

– проконтролювати наявність в учнів довідок про стан здоров’я, учнівських квитків та довідок з місця навчання.

 

7.   Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки П.Ласійчука.

 

 

Начальник управління освіти і науки                                          Наталія Микула

 

 

А.Рудак, 52-21-59

С.Бойчук, 52-26-29