Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про підсумки II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Управління освіти І НАУКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

івано-франківськоЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Н а к а з

 

від 02.12.2015р.                                                                                                                                                                                                                № 788

 

Про підсумки II етапу

Всеукраїнської учнівської

олімпіади з правознавства

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.1.2015р. № 744 “Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства” олімпіада проведена 27.11.2015р. на базі ЗШ № 15 за завданнями, розробленими обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

В олімпіаді взяли участь 106 учнів 9-11 класів із 33 загальноосвітніх навчальних закладів: 56 – 9-х класів, 37 – 10-х класів та 13 – 11-х класів.

            Адміністрація ЗШ № 15 (директор В.Бойчук) створила належні умови для проведення олімпіади. Відповідально поставилися до виконання обов’язків члени журі та керівники команд, що сприяло організованій роботі всіх учасників олімпіади.

             За рішенням журі переможцями визначено 52 учні:

28 – серед 9-х класів, 18 – серед 10-х класів та 6 – серед 11-х класів.

8 учнів заслуговують на нагородження дипломами І ступеня; 16 – ІІ ступеня;  28 – ІІІ ступеня. Найбільше переможців мають: СШ №11, НВК ЗШЛ №23,ЗШ №18,22,28.

            Однак, під час  проведення олімпіади членами робочої групи та оргкомітету виявлені порушення п.10 наказу управління освіти і науки від 23.11.2015 р. № 744 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з правознавства у 2015-2016н.р.»  (в учениці 9 класу  ЗШ №16 членами робочої групи виявлено на парті включений мобільний телефон) .

 

Виходячи з вище сказаного та на підставі протоколів журі олімпіади та спільного засідання оргкомітету та членів журі

 

Н а к а з у ю:

 

1. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства та нагородити дипломами І ступеня:

 

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1

Тукала Святослава

СШ №5

11

5

Кондратюка Назара  

ЗШ №22

9

2

Ониськів Вікторію

ЗШЛ №23

10

6

Пасько Вікторію 

ЗШ №22

9

3

Данилюка Сергія

СШ №11

10

7

Литвин Христину 

ЗШ№18

9

4

Мудрого Ростислава  

ЗШ №4

10

8

Біловусяка Андрія 

ЗШ №15

9

 

2. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства та нагородити дипломами ІІ ступеня:

 

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1

Николайчук  Оксану

ЗШ №22

11

9

Плешівську Марту 

ЗШ №18

9

2

Микуляк  Ольгу 

ЗШ №28

11

10

Терлецьку Ліліану 

ЗШ №22

9

3

Курилів Анастасію

ЗШ №18

10

11

Борушака  Ігоря 

ЗШЛ №23

9

4

Митрофанову Катерину 

СШ №11

10

12

Олійник Анну

СШ №11

9

5

Медведя Володимира 

ЗШ №12

10

13

Бойко Людмилу 

ЗШ №28

9

6

Щербу Станіславу 

ЗШ №2

10

14

Хартманн  Юлію  

ЗШ№18

9

7

Боцюрко Юлію 

СШ №11

10

15

Струтинську   Наталію 

ЗШ№22

9

8

Павлів Тетяну 

ЗШ№18

10

16

Млинського  Сергія 

ЗШ №7

9

 

            3. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства та нагородити дипломами ІІІ ступеня:

 

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1

Данчук  Катерину 

ЗШ№4

11

15

Пенкалюка Степана

ЗШ №12

9

2

Калатурного Антона

ЗШ№21

11

16

Українець Владу 

ЗШ №22

9

3

Хомин  Тетяну 

ЗШ №28

11

17

Пархоменко Діану 

ЗШ №28

9

4

Мірчук  Ольгу 

Гімназія №2

10

18

Біць Яну 

СШ №5

9

5

Гудиму Інесу

УГ №1

10

19

Дирду Христину 

ЗШ №28

9

6

Кадлуб Анну

ЗШ №15

10

20

Кричковську

Анастасію

ЗШ №18

9

7

Шинкарук Анастасію 

ЗШ  №25

10

21

Пелюха Івана

ЗШ №18

9

8

Подошву Юрія 

ЗШЛ №23

10

22

Яремин Юлію 

СШ №11

9

9

Кедьо Владиславу 

Гімназія №3

10

23

Шликову Тетяну 

ЗШЛ №23

9

10

Саміляка Івана  

Гімн №2

10

24

Дебенко Софію 

ЗШ №10

9

11

Козак Тетяну 

СШ №5

10

25

Шепелєву Катерину

Школа-гімназія №3

9

12

Котерліна Олеся 

ЗШЛ №23

10

26

Галамай Юлію 

ЗШ №4

9

13

Аббасову Анастасію 

ЗШ №13

9

27

Локтіонову  Емілію 

ЗШ№22

9

14

Драпкіну Альбіну

УГ №1

9

28

Харишина   Назарія

ЗШ №10

9

 

            4. Затвердити згідно з рейтингом , за результатами відбіркових зборів та на підставі  поданих заяв , такий склад команди від загальноосвітніх навчальних закладів міста для участі в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства:

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Учитель

1

Николайчук  Оксана

ЗШ №22

11

Малахова Ірина Михайлівна

2

Ониськів Вікторія

НВК ЗШЛ №23

10

Галенко Марія Василівна

3

Данилюк Сергій

 СШ №11

10

Волошенюк Любов Володимирівна

4

Мудрий Ростислав  

ЗШ № 4

10

Куцакова Ольга Іванівна

5

Медвідь Володимир 

 ЗШ № 12

10

Болюк Галина Дмитрівна
Болюк Олег Осипович

6

Кондратюк Назар  

ЗШ № 22

9

Малахова Ірина Михайлівна

7

Литвин Христина

ЗШ № 18

9

Валько Лариса Іванівна

8

Пасько Вікторія 

ЗШ № 22

9

Малахова Ірина Михайлівна

9

Біловусяк Андрій 

ЗШ № 15

9

Томін Еміліана Георгіївна

10

Хартман Юлія

ЗШ № 18

9

Валько Лариса Іванівна

 Керівниками команди призначити Валько Ларису Іванівну вчителя правознавства ЗШ № 18 та Малахову Ірину Михайлівну вчителя правознавства ЗШ № 22, поклавши на них відповідальність за збереження життя і безпеку дітей.

5. За успіхи в підготовці учнів до олімпіади нагородити грамотами управління освіти і науки виконавчого  комітету Івано-Франківської міської ради за підготовку 2-х        і більше переможців олімпіади таких вчителів правознавства: І.Дейчаківського – УГ № 1,  О. Куцакову - ЗШ №4, Г.Парамонову – СШ № 5, Л.Волошенюк – СШ № 11,  Р.Дебенко-ЗШ №10 , О.Болюка, Г. Болюк – ЗШ № 12,  Л.Валько – ЗШ № 18,  І.Малахову – ЗШ № 22, М.Галенко – НВК ЗШЛ № 23, Л.Павленко – ЗШ № 28.

6. Директорам: НВК ЗШЛ № 23 М.Василику,  СШ № 11 Н.Романишин,ЗШ №4 М.Семочко, ЗШ №12 Л. Холоденко , ЗШ №15  В.Бойчуку ,ЗШ № 18 Д.Чмілю, ЗШ № 22 М.Калинюку :

6.1 забезпечити підготовку та явку членів команди загальноосвітніх навчальних закладів міста для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

 6.2 Провести інструктаж з керівниками та учасниками команди щодо дотримання Правил проведення І-ІІІ етапів  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в Івано-Франківській області, затверджених наказом Головного управління  освіти і науки обласної державної адміністрації від 25.09.2012р. № 554 ( у редакції наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 06.10.2014 року № 1), зареєстрованих в Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській    області 10.10.2014р. №24/12437.

6.3 Забезпечити наявність у членів команди учнівського квитка та медичної довідки про відсутність інфекційних хвороб і контакту з інфекційними хворими.

7. Вказати директору ЗШ №16 М.Івануляку, вчителю правознавства В.Кернякевич на порушення п.10 наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.1.2015р. № 744 “Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства»

7. Відзначити  відповідальну роботу:

7.1. Членів оргкомітету: І.Валька – головного спеціаліста управління освіти і науки; Л.Рудої – методиста ІМЦ та надати їм по 1 вихідному дню.

7.2. Членів журі олімпіади: Й.Госа, О.Савки, Я.Роспопи,  О.Куцакової, , Л.Волошенюк, Е.Томін, Л.Валько, С.Сініцина, І.Малахової, М.Галенко, Л.Павленко та надати їм по 1 вихідному дню в канікулярний період.

8. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки  П.Ласійчука.

 

Начальник управління освіти і науки                                                               Наталія Микула

 

Л.Руда

52-25-12