Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про підсумки II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Управління освіти І НАУКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

івано-франківськоЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Н а к а з

 

від    27.11. 2015р.                                                                                                              № 769

 

Про підсумки II етапу

Всеукраїнської учнівської

олімпіади з географії

 

На виконання наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 16.11.2015 р. № 720 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2014-2015н.р.», олімпіада з   географії проведена 20.11.2015р. на базі ЗШ № 17 за завданнями, розробленими обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

В олімпіаді взяли участь 176 учнів 8-11-х класів із 33-х загальноосвітніх навчальних закладів:   61– 8-х класів,  51– 9-х класів, 45 – 10-х класів та 19 – 11-х класів.

Адміністрація ЗШ №  17 (директор Д Новікова, заступник директора  О.Одольчук) створила належні умови для проведення олімпіади. Відповідально поставилися до виконання обов’язків члени журі та керівники команд, що сприяло організованій роботі всіх учасників олімпіади.

За рішенням журі переможцями визначено 86 учнів:

30 – серед 8-х класів, 25 – серед 9-х класів, 22 – серед 10-х класів та 9 – серед 11-х класів.

       12  учнів заслуговують на нагородження дипломами І ступеня; 30– ІІ ступеня; 44 – ІІІ ступеня.

Найбільше переможців мають команди: УГ № 1, гімназія №2 , ПМЛ, СШ № 1,11, ЗШ № 10, 18 19,21, 22, 25.

Виходячи з вищесказаного та на підставі протоколів журі олімпіади та протоколу спільного засідання оргкомітету та журі

 

Н а к а з у ю:

 

1. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії та нагородити дипломами І ступеня:

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1.

Онуфрик Роксолану

Гімназія №2

8

7

Біловусяка  Андрія

ЗШ№15

9

2.

Дзеву Христину

Гімназія №2

8

8.

Подолянка Миколу

ПМЛ

10

3.

Чоланюка Романа

ЗШ№10

8

9.

Дем’янів Христину

УГ№1

10

4.

Равлюк Юлію

ЗШ №19

8

10.

Данилюка Сергія

СШ№11

10

5.

Медведенка Олексія

СШ№11

9

11

Овсянецького Андрія

ЗШ№4

11

6

Дебенко Софію

СШ№10

9

12

Букатюка Романа

ЗШ №25

11

            2. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії та нагородити дипломами ІІ ступеня за зайняте друге місце:

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1

Перебойчук  Катерину

УГ №1

8

16

Яремин Юлію

СШ №11

9

2

Шевченка Олександра

СШ№5

8

17

Григорчук Лілію

ЗШ №6

9

3

Гафійчук Христину

СШ №11

8

18

Харишина Назарія

ЗШ №10

9

4

Андрійців Діану

СШ№11

8

19

Найду Олександра

ЗШ №18

9

5

Соловія Дмитра

ПМЛ

8

20

Федорак Жанну

УГ№1

10

6

Тихонюк Надію

ЗШ №10

8

21

Луцького Олега

Гімназія №2

10

7

Ровінського Юрія

ЗШ№16

8

22

Саміляка Івана

Гімназія №2

10

8

Фучко Тетяну

ЗШ №19

8

23

Єременко Віталія

СШ№1

10

9

Варнаву Олексія

ЗШ№19

8

24

Тамбовцеву Марію

СШ№1

10

10

Лукасевича Богдана

ЗШ №22

8

25

Протаса Ернеста

СШ№5

10

11

Макаревича  Романа

УГ№1

9

26

Петриківа Павла

СШ№11

10

12

Метошоп  Олександру

УГ№1

9

27

Іванишин Христину

ЗШ №25

10

13

Федоріва Остапа

УГ№1

9

28

Шкунду Вікторію

ПМЛ

11

14

Шепелєву  Катерину

НВК «Школа гімназія №3»

9

29

Найдича Віталія

ЗШ №25

11

15

Воробець Вероніку

СШ №1

9

30

Сіреджука Ростислава

Микитенецька ЗШ

11

 

            3. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  географії та нагородити дипломами ІІІ ступеня за зайняте третє місце:

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1

Валовіну Нелю

УГ №1

8

23

Млиниського Сергія

ЗШ № 7

9

2

Олексин Ксенію

УГ №1

8

24

Когутяка  Сергія

ЗШ №10

9

3

Андрусіва Юрія

УГ №1

8

25

Пелюха Івана

ЗШ №18

9

4

Шевчука Кіріла

Гімназія №2

8

26

Плешівську Марту

ЗШ №21

9

5

Побігуна Назара

СШ №1

8

27

Суширибу Мирославу

 

ЗШ №21

9

6

Фоменко Надію

ПМЛ

8

28

Гавадзин Тетяну

ЗШ №25

9

7

Безушко Олександра

ЗШ №2

8

29

Борушка Ігоря

НВК ЗШЛ №23

9

8

Кіщука Василя

ЗШ №6

8

30

Подошву Юрія

НВК ЗШЛ №23

10

9

Симанишина Миколу

ЗШ №10

8

31

Ліщинську Ольгу

ЗШ №21

10

10

Богаченко Вікторію

ЗШ №13

8

32

Демків  Юлію

ЗШ №21

10

11

Галяс Юлію

ЗШ №21

8

33

Павлусик Ольгу

ЗШ №21

10

12

Чумбей Катерину

ЗШ №22

8

34

Кульчицьку Маряну

ЗШ № 19

10

13

Барчук Анастасію

ЗШ №25

8

35

Острижнюк Анастасію

УГ №1

10

14

Мельничука Вадима

ЗШ №25

8

36

Зінченко Марту

Гімназія №2

10

15

Олексюка Ігоря

Угорницька ЗШ

8

37

Корнуту Юлію

СШ №1

10

16

Боднарук Анастасію

Католицька ЗШ

8

38

Олійника Назарія

ПМЛ

10

17

Струка Тараса

УГ №1

9

39

Котіва Сергія

ЗШ №12

10

18

 

Боднара Тараса

 

Гімназія №2

 

9

 

40

Мороза Артура

ЗШ №17

10

19

Кузів Андріану

Гімназія №2

9

41

Когутяка Олександра

УГ №1

11

20

Могаммада Тагіра

НВК «Школа гімназія №3

9

42

Рябко Катерину

СШ №1

11

21

Гавриляк Анастасію

СШ №1

 

 

 

43

Шмигельського Ярослава

СШ№ 1

11

22

Олійник  Анну

СШ №11

9

44

Бегея Богдана

СШ № 5

11

4. На підставі спільного рішення журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії :

 Затвердити (згідно з рейтингом та поданими заявами переможців олімпіади) команду від загальноосвітніх навчальних закладів міста для участі в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії такому складі:

 

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Учитель

1

Дзева Христина

Гімназія №2

8

Сенчакович Галина Олександрівна

2

Равлюк Юлія

ЗШ №19

8

Варнава Оксана Яківна

3

Чоланюк Роман

ЗШ №10

8

Бурлак Лідія Михайлівна

4

Онуфрак Роксолана

Гімназія №2

8

Сенчакович Галина Олександрівна

5

Біловусяк Андрій

ЗШ №15

9

Паращук Мирослава Петрівна

6

Дебенко Софія

ЗШ №10

9

Бурлак Лідія Михайлівна

7

Медведенко Олексій

СШ №11

9

Заходняк Галина Теодозіївна

8

Данилюк Сергій

СШ №11

10

Заходняк Галина Теодозіївна

9

Демянів Христина

УГ №1

10

Яремко Ольга Євгенівна

10

Подолянко Микола

ПМЛ

10

Кручок Ірина Степанівна

11

Овсянецький Андрій

ЗШ №4

11

Стефанівська Людмила Григорівна

12

Букатюк Роман

ЗШ №25

11

Бойчук Святослава Ярославівна

Керівниками команди призначити: Яремко  Ольгу Євгенівну, вчителя географії УГ № 1  та Заходняк Галину Теодозіївну вчителя географії СШ № 11, поклавши на них відповідальність за збереження життя і безпеку дітей під час участі в ІІІ етапі олімпіади.

5.Директорам: УГ № 1 І.Дейчаківському, гімназії №2 Г.Косару , ПМЛ І.Бідичаку ,СШ№11 Н.Романишин, ЗШ №4 М.Семочко,  ЗШ№10 С.Місюрі,  ЗШ№15 В.Бойчуку,  ЗШ №19 М.Білоокому , ЗШ № 25 С.Якимів:

5.1 Забезпечити підготовку та явку членів команди загальноосвітніх навчальних закладів міста для участі у III етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

5.2 Провести інструктаж з керівниками та учасниками команди щодо дотримання Правил проведення І-ІІІ етапів  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в Івано-Франківській області, затверджених наказом Головного управління  освіти і науки обласної державної адміністрації від 25.09.2012р. № 554 (у редакції наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 06.10.2014 року №1), зареєстрованих в Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 10.10.2014р. №24/12437.

5.3 Забезпечити наявність у членів команди учнівського квитка та медичної довідки про відсутність інфекційних хвороб і контакту з інфекційними хворими.

7. За підготовку двох та більше переможців олімпіади нагородити грамотами управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради таких вчителів  географії Яремко О.Є., Павлюк Г.В. - УГ № 1, Сенчакович Г.О. - гімназія № 2, Смоляк Н.І., – НВК «Школа-гімназія № 3»,  Кручок І.С.- ПМЛ, Мізерак Н.І. - СШ №1, Боговича М.М. - СШ      № 5, Пукіш Р.П.-ЗШ №6,  Бурлак Л.М. - ЗШ № 10,  Заходняк Г.Т. - СШ № 11, Декет Г.М. - ЗШ № 18, Варнава О.Я.- ЗШ №19, Овчар В.М.- ЗШ №21, Мельник Н.П.  - ЗШ№ 22,          Бойчук С.Я. - ЗШ № 25, Турчин Л.М.- Угорницька ЗШ.

8. Відзначити відповідальну роботу:

8.1 Членів оргкомітету:

Директора ЗШ №17 Д. Новікової, заступника директора  О.Одольчук –оголосити подяку за створення сприятливих умов  під час проведення олімпіади

І. Валька (головний спеціаліст управління освіти і науки), Л. Рудої (методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки) - надати їм один вільний від роботи день в канікулярний період.

8.2 Членів журі олімпіади: - О.Яремко, Н.Ванзіляк, І.Кручок, Н.Мізерак, М.Боговича, Г.Заходняк, Л.Стефанівської, Р.Пукіш, Г.Заходняк, Х.Маяровської, М Валько, В.Римар, В.Мердуха, Г.Декет, О.Варнави, В.Овчар, Н.Мельник, Н.Гавадзин, Г.Дмитрів, та  надати кожному один вільний від роботи день в канікулярний період.

9. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки П. Ласійчука.

 

 

Начальник управління освіти і науки                                                      Наталія Микула

 

Л.Руда

52-25-12