Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про підсумки II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2015-2016н.р.

Управління освіти І НАУКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

івано-франківськоЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Н а к а з

 

від 08.12.2015 р.                                                           № 803

 

Про підсумки II етапу

Всеукраїнської учнівської

олімпіади з математики у 2015-2016н.р.

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.11.2015р. № 750  “Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з математики у 2015-2016н.р.” олімпіада з математики проведена 28.11.2015р. на базі НВК “Школа-гімназія №3” за завданнями, розробленими обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

         В олімпіаді з математики взяли участь 230 учнів 6-11 класів із 30 загальноосвітніх навчальних закладів: 56 учнів 6-х класів, 52 – 7-х класів, 52 – 8-х класів, 26 – 9-х класів, 27 – 10-х класів і 17 – 11-х класів.

         Адміністрація НВК “Школа-гімназія №3” (директор Іванцев Л.К., заступник директора Прокопів Г.І.) створила належні умови для проведення олімпіади. Відповідально віднеслися до виконання обов’язків керівники команд, що сприяло організованій роботі всіх учасників олімпіади.

         За рішенням журі переможцями визначено 99 учнів: 26 – серед 6-х класів, 19 – серед 7-х кл., 23 – серед 8-х кл., 13– серед 9-х кл., 9 – серед 10-х кл. та 9– серед 11-х кл. 15 учнів заслуговують на нагородження дипломами І ступеня, 34 учні – дипломами ІІ ступеня і 50 учнів – дипломами ІІІ ступеня.

         Виходячи з вищесказаного та на підставі протоколів журі олімпіади,

 

Н а к а з у ю:

 

1. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та нагородити дипломами І ступеня

 

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1

Зікратого  Дениса

 УГ №1

6

8

Мельницьку Анастасію

УГ № 1

8

2

Олексевич Наталію

Гімназія №2

6

9

Триногу Мирослава

ПМЛ

8

3

Бондар Анну

СШ № 5

6

10

Стефурак Юлію

СШ № 11

8

4

ПерепелицюАнтона

СШ № 11

6

11

Гафійчук Анастасію

СШ № 11

8

5

 Лагойду Михайла

УГ № 1

7

12

Домбровського Назара

УГ № 1

9

6

Грошеву Анастасію

ЗШ № 25

7

13

Харишина Назарія

ЗШ № 10

9

7

Напову Тамілу

 ЗШ № 3

7

14

Протаса Ернеста

СШ № 5

   10

 

 

 

 

15

Лабенського Данила

УГ №1

11

 

2. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та нагородити дипломами ІІ ступеня за зайняте друге місце:

 

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1

Назар Ірину

УГ № 1

6

18

Сеник Ірину

УГ №1

8

2

Жугаєвич Мілану

УГ №1

6

19

  Мажак Євдокію

УГ №1

8

3

Бащак Ярину

Гімназія №2

6

20

Марича Віталія

Гімназія №2

8

4

Семенишина Богдана

Гімназія № 2

6

21

Онуфрак Роксолану

Гімназія № 2

8

5

Зябліна Едуарда

НВК ШГ № 3

6

22

Тихомирова Валентина

ПМЛ

8

6

Головатого Владислава

ЗШ № 6

6

23

Родзоняка Богдана

СШ № 5

8

7

  Шевчука Марка-                   Любомира

ЗШ №7

   6

24

Білоуса Святослава

СШ №11

8

8

Пирог Валерію

ЗШ №10

6

25

Яковин Валентину

ЗШЛ № 23

8

9

Шпильового Олександра

СШ №11

6

26

Погляд Вікторію

УГ №1

9

10

Мазуренка Олеся

ЗШЛ № 23

6

27

Домбровського Станіслава

УГ №1

9

11

Грабовську Дануту

УГ №1

7

28

Шлапака Нікіту

ЗШ № 3

     9

12

Румежак Наталію

Гімназія № 2

7

29

Борушка Ігоря

ЗШЛ № 23

9

13

Новицького Кирила

Гімназія №2

7

30

Тару Олександра

УГ № 1

10

14

Садовську ольгу

СШ № 1

7

31

Васильєву Анастасію

Гімназія №2

10

15

Пецу Дмитра

     СШ № 5

7

32

Подолянка Миколу

ПМЛ

10

16

Литвина Ростислава

ЗШ № 6

7

33

Бігуна Віталія

УГ № 1

11

17

Беркія Любомира

ЗШ № 21

7

34

Триногу Юрія

УГ № 1

11

 

3. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та нагородити дипломами ІІІ ступеня за зайняте третє місце:

 

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

1

Бутковського Дмитра

УГ №1

6

26

Фоменко Надію

ПМЛ

8

2

Бабчук Ірину

СШ № 1

6

27

Гнатишина Сергія

СШ № 5

8

3

Пинило Юлію

ЗШ № 4

6

28

Тихонюк Надію

ЗШ № 10

8

4

Бугаєнка Захара

СШ № 5

6

29

Депутат Діану

ЗШ № 12

8

5

Олексина Святослава

СШ № 11

6

30

Остапюка Даніеля

ЗШ № 12

8

6

Прикидьєву Анастасію

СШ № 11

6

31

Білюк Анастасію

ЗШ № 19

8

7

Козового Володимира

ЗШ № 13

6

32

Дутчака Богдана

ЗШ № 22

8

8

Відоняка Юрія

ЗШ № 15

6

33

Дубея Маряна

УГ № 1

9

9

Данилейка Арсена

ЗШ №19

6

34

Румежака Тараса

УГ №1

9

10

Шеремету Любомира

ЗШ № 21

6

35

Малярчука Андрія

Гімназія №2

9

11

Шулик Тетяну

ЗШЛ № 23

6

36

Шепелєву Катерину

НВК

ШГ № 3

9

12

Харуна Андрія

ЗШ № 25

6

37

Кучеренка Володимира

 

ПМЛ

 

9

13

Королик Роксолану

УГ №1

7

38

Олексюка Руслана

ЗШ № 2

9

14

Мазура Маркіяна

УГ №1

7

39

Олійник Анну

СШ №11

9

15

Голобчак Олександру

НВК ШГ № 3

7

40

Федорак Жанну

УГ №1

10

16

Крюкова Ярослава

ЗШ № 3

7

41

Васильєву Анастасію

Гімназія № 2

10

17

Маслова Олексія

СШ № 5

7

42

Саміляка Івана

Гімназія № 2

10

18

Семчишина Максима

ЗШ № 16

7

43

Білоган Анну

СШ № 5

10

19

Підлісецьку Ірину

ЗШ № 22

7

44

Онищук Софію-Богдану

ПМЛ

10

20

Єфімова Дениса

ЗШ № 22

7

45

Кондрата Юрія

УГ № 1

11

21

Нікітіна Володимира

ЗШЛ № 23

7

46

Деренюк Анну

УГ №1

11

22

 Казакова Нікіту

УГ № 1

8

47

Материнську Софію

УГ № 1

11

23

Безруку Анастасію

УГ № 1

8

48

Кучака Романа

ПМЛ

11

24

Амброзяка Олега

Гімназія № 2

8

49

Костюка Івана

ПМЛ

11

25

Могаммада Аммір-Алі

НВК ШГ № 3

8

50

Король Соломію

СШ № 11

11

 

4. Затвердити згідно з рейтингом кандидатами  до складу команди  від загальноосвітніх навчальних закладів  міста для участі в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики таких учнів:

 

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

Учитель

1

 Лагойду Михайла

УГ № 1

7

Псуй Марія Володимирівна

2

Грошеву Анастасію

ЗШ № 25

7

Мартинюк Ольга Іванівна

3

Напову Тамілу

 ЗШ № 3

7

Дівнич Ірина Володимирівна

4

Мельницьку Анастасію

УГ № 1

8

Серемчук Наталія Михайлівна

5

Триногу Мирослава

ПМЛ

8

Микитин Олена Вікторівна

6

Гафійчук Анастасію

СШ № 11

8

Романишин Наталія Йосипівна

7

Стефурак Юлію

СШ № 11

8

Романишин Наталія Йосипівна

8

Домбровського Назара

УГ № 1

9

Цюпа Оксана Львівна

9

Харишина Назарія

ЗШ № 10

9

Савчук Євгенія Петрівна

10

Протаса Ернеста

СШ № 5

    10

Феценець Ольга Василівна

11

Лабенського Данила

УГ №1

11

Мальована Галина Миколаївна

12

Борушка Ігоря

ЗШЛ № 23

9

Карпець Олена Трохимівна

Керівниками команди призначити Дівнич І.В., вчителя математики      ЗШ № 3, Мартинюк О.І., вчителя математики ЗШ №25 та покласти на них відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей.

         5. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконавчого  комітету Івано-Франківської міської ради за підготовку переможців олімпіади таких вчителів математики: Цюпу О.Л., Таравську Г.С.,Мельник О.М., Мальовану Г.М., Псуй М.В., Серемчук Н.М. (УГ №1), Виноградову М.М., Гуляк О.Я., Балан Г.Я., Косара Г.С. (гімназія №2), Лещишин Г.Ф.,                         Микитин О.В.,Красновську Л.П. (ПМЛ), Дівнич І.В.( ЗШ № 3), Дудій І.Й., Герегу Л.С., Феценець О.В.(СШ №5), Кульбу Л.П. (ЗШ №10),                     Романишин Н.Й., Протас Н.В., (СШ №11), Мельникович В.Д.( ЗШ № 12), Рожелюк М.П. (ЗШ №22), Мартинюк О.І.( ЗШ № 25).

6. Оголосити подяку вчителям за добру підготовку учнів до ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики:  Білоокій Н.Я., Перепічці Я.Є., Юрович М.Л.,Співак О.І. (НВК “Школа-гімназія №3), М.Гриш, (ПМЛ), Врюкало Л.М., Романів І.В.(СШ №1), Горай Л.С. (ЗШ №2),  Новіковій Л.Д. (ЗШ №3), Городиській Н.М. ( ЗШ №4), Данилишин В.Й., Луговій С.І.(ЗШ №6),  Дубницькій С.О. (ЗШ №7), Савчук Є.П., Бігун І.М.(ЗШ № 10), Починок М.Д., Матійчук С.С. (СШ №11), Драган Н.Д. (ЗШ №13),  Ліщинській У.П. (ЗШ №15), Григораш О.М.(ЗШ №16), Тирлич Ю.Ю., Василюк В.В.(ЗШ №19),        Сеньків С.П. (ЗШ №21), Шевчук Т.Г.(ЗШ №22), Кущ І.В., Карпець О.Т., Палюху В.В., Мілєхіну Л.Т., Пасєці  (ЗШЛ №23).

7. Директорам: Дейчаківському І.І.(УГ № 1),  Бідичаку М.Р.( ПМЛ ), Долговій С.В.(ЗШ №3), Олексину Я.В.(СШ № 5), Місюрі С.С. (ЗШ №10), Романишин Н.Й.(СШ № 11), Василику М.Д.( НВК «ЗШЛ № 23»), Якимів С.М.(ЗШ №25) забезпечити підготовку та явку членів команди загальноосвітніх навчальних закладів міста для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

8. Відзначити відповідальну роботу:

8.1.Членів оргкомітету Л.Тацаковича – головного спеціаліста управління освіти і науки, Т.Скоробогатої – методиста ІМЦ та надати по 2 вільних від роботи дні за роботу у вихідні дні;  

 8.2.Членів журі олімпіади: О.Кеворкової, І.Процко, М.Виноградової, Я. Перепічки, М. Гриш, Л. Гульки, І.Дудій, О.Заруцької, Л.Кульби, Н.Овчар, С.Андріанової, С.Пони, Н.Бережної, С.Тинкован, Т.Трифонової, М. Охонько, О.Бензи, О.Карпець, Т.Глущенко, О.Віскушенко,  Н.Когут, Л.Жовнір, О.Савчак та надати їм по 1 вихідному дню в канікулярний період;

8.3. Керівників команд ( відповідно до наказів по ЗНЗ) та надати їм по 1 вихідному дню в канікулярний період.

        

          9. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки П.Ласійчука.

 

 

 

Начальник управління освіти і науки                            Наталія Микула

 

 

         Т.Скоробогата

         52-25-12