Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про підсумки II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Управління освіти І НАУКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

івано-франківськоЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Н а к а з

 

від 10.12.2015р.                      2015р.                           № 815                                    

 

Про підсумки II етапу

Всеукраїнської учнівської

олімпіади з німецької мови

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 20.11.2015р. № 740 “Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови у 2015-2016н.р.” олімпіада з французької мови проведена 03.12.2015р. на базі гімназії №2 за завданнями, розробленими обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

         В олімпіаді з німецької мови взяли участь 57 учнів 8-11 класів із 11 загальноосвітніх навчальних закладів. (УГ № 1, гімназія №2,НВК «Школа-гімназія №3», ПМЛ, СШ №1, СШ №5, СШ№11,ЗШ №15, ЗШ №16,ЗШ №17, ЗШ №18).

         Адміністрація гімназії №2 (директор Г.Косар) створила належні умови для проведення олімпіади. Відповідально поставилися до виконання обов’язків члени журі та керівники команд, що сприяло організованій роботі всіх учасників олімпіади.

         За рішенням журі переможцями визначено 28 учнів.

Найкраще виступила команда СШ №5 (26переможців).

Найбільших успіхів досягли вчителі СШ №5  Н. Войневська, Н.Форкавець,

В. Галушка,  Н. Шарин.

         Виходячи із сказаного вище  та на підставі протоколів журі олімпіади,

Н а к а з у ю:

1. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови та нагородити дипломами І ступеня за зайняте перше місце:

1.  Ваймера Романа                - СШ №5, 8 клас

2.  Біць Яну                                     - СШ №5, 9 клас

3. Гаст Діану                          - СШ №5, 9 клас

4. Андрусяк Юлію                 - СШ№5, 10 клас

5. Ткачівського Дениса                   - УГ №1, 11 клас

2. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови та нагородити дипломами ІІ ступеня за зайняте друге місце:

1. Банасевич Анну                 - СШ №5, 8клас

2. Фелик Аліну                       - СШ №5, 8 клас

3. Візнюк Христину               - СШ №5, 8 клас

4. Пуйду Яну                          - СШ №5, 9 клас

5. Бочкур Ірину                     - СШ №5, 9 клас

6. Іванцюк Квітославу           - СШ №5, 9 клас

7. Данилюк Анастасію           ­- СШ №5, 10 клас

8. Довган Аліну                      - СШ №5, 11 клас

9. Терлецьку Юлію                - СШ №5, 11 клас

         3. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови та нагородити дипломами ІІІ ступеня за зайняте третє місце:

1. Данилка Ореста                 - СШ №5, 8 клас

2. Бойко Софію                      - СШ №5, 8 клас

3. Лешак Ангеліну                  - СШ№5, 8 клас

4. Задонську Катерину          - НВК «Школа-гімназія №3», 8 клас

5. Голод Катерину                 - СШ №5, 8 клас

6. Гусак Христину                 - СШ №5, 9 клас

7. Піхманець Ярину               - СШ №5, 9 клас

8. Гаркот Софію                     - СШ №5, 9 клас

9. Тимчук Ірину                     - СШ №5, 9 клас

10. Білоган Анну                    - СШ №5, 10 клас

11. Савич Марту                    - СШ №5, 10 клас

12. Мотичка Олександра       - СШ №5, 11 клас

13. Бегея Богдана                            - СШ №5, 11 клас

14. Каспрук Софію                - СШ №5, 11 клас

 

4. Затвердити згідно з рейтингом кандидатами  до складу команди  від загальноосвітніх навчальних закладів  міста для участі в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови таких учнів:

 

1. Ткачівського Дениса         - учня 11 класу УГ №1, самопідготовка

2. Терлецьку Юлію       -ученицю 11 класу СШ №5, вчитель  Н. Шарин

3. Довган Аліну            - ученицю 11 класу СШ №5, вчитель В.Галушка

4. Каспрук Софію         - ученицю 11 класу СШ №5, вчитель Н. Шарин

5. Бегея Богдана          - учня 11 класу СШ №5, вчитель Г. Філіпчук

6. Мотичка Олександра         - учня11 класу СШ №5, вчитель Н. Шарин

7. Андрусяк Юлію        - ученицю 10 класу СШ №5, вчитель Н.Шарин

8. Данилюк Анастасію - ученицю 10 класу СШ №5, В.Галушка

9. Білоган Анну            - ученицю 10 класу СШ №5, В. Галушка

10. Савич Марту           - ученицю 10 класу СШ №5, вчитель Н. Шарин

11. Біць Яну                  - ученицю 9 класу СШ №5, вчитель В. Галушка

12. Гаст Діану-Марію   - ученицю 9 класу СШ №5, вчитель Н. Форкавець

13. Іванцюк Квітославу- ученицю 9 класу СШ №5, вчитель Н. Форкавець

14. Пуйду Яну              - ученицю 9 класу СШ №5, вчитель В. Галушка

15. Бочкур Ірину                    - ученицю 9 класу СШ №5, вчитель Н. Форкавець

16. Гусак Христину      - ученицю 9 класу СШ №5, вчитель Н. Форкавець

17. Гаркот Софію                   - ученицю 9 класу СШ №5, вчитель Н. Форкавець

 

         5. Керівниками команди призначити Н. Шарин, Н. Форкавець – вчителів німецької мови СШ №5   та покласти на них відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей.

6.Провести тренувальні збори з підготовки команди до ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови. 

7. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконавчого  комітету Івано-Франківської міської ради за підготовку переможців олімпіади Н. Войневську, Н. Форкавець, В. Галушку, Н. Шарин , Г. Філіпчук – вчителів німецької мови СШ №5.

8. Відзначити відповідальну роботу членів оргкомітету Д.Худевич, Л.Чабан та членів журі олімпіади: Н. Корнило(гімназія №2), Г. Шевчук (НВК «Школа-гімназія №3»), З. Угринюк (ПМЛ), Л. Скороходи, Н. Форкавець, В. Галушки, Е. Ставичної, С.Головчак (СШ №5), О. Бойчук (ЗШ №7), Г. Букавин (СШ №11), Г. Кірас-Шпільчак (ЗШ №13), Р. Лагойди (ЗШ №15), О. Андріїв (ЗШ №16), М. Гуцуляк (ЗШ №18), О. Замороки (ЗШ №25), Л.Ковтун ( ЗШ №28) та надати кожному по 1 вихідному дню в канікулярний період.

10. Директорам І.Дейчаківському (УГ№1), Я.Олексину (СШ№5) організувати підготовку та забезпечити  явку членів команди  для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

11. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Начальника управління освіти і науки                        Наталія Микула

 

 

 

 

 

 

Л.Чабан

52-34-41