Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про підсумки II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Управління освіти І НАУКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

івано-франківськоЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Н а к а з

 

від 10.12.2015р.                                                            № 814

 

Про підсумки II етапу

Всеукраїнської учнівської

олімпіади з англійської мови

 

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 25.11.2015р. № 755 “Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2015-2016н.р.” олімпіада з англійської мови проведена 05.12.2015р. на базі ЗШ №21 за завданнями, розробленими обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

         В олімпіаді з англійської мови взяли участь 139 учнів 8-11 класів із 27 загальноосвітніх навчальних закладів.

         Адміністрація ЗШ №21 (директор О. Чопик) створила належні умови для проведення олімпіади. Відповідально поставилися до виконання обов’язків члени журі та керівники команд, що сприяло організованій роботі всіх учасників олімпіади.

         За рішенням журі переможцями визначено 69 учнів.

         Найкраще виступили команди УГ №1, СШ №1, СШ №5, СШ № 11, ЗШЛ №23.

.

         Виходячи із сказаного вище  та на підставі протоколів журі олімпіади,

Н а к а з у ю:

1. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови та нагородити дипломами І ступеня за зайняте перше місце:

1.  Бидік Марію                      - СШ №1, 8 клас

2.  Дзеву Христину                - гімназія №2, 8 клас

3. Олійник Анну                     - СШ №11, 9 клас

4. Воробець Вероніку            - СШ№1, 9 клас

5. Тимофєєва Ігоря                - СШ №1, 10 клас

6. Корнуту Юлію                   - СШ №1, 10 клас

7. Протаса Ернеста                - СШ №5, 10 клас

8. Ткачівського Дениса                   - УГ №1, 11 клас

9. Лабенського Данила          - УГ №1, 11 клас

 

2. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови та нагородити дипломами ІІ ступеня за зайняте друге місце:

1. Дунець Юлію                     - СШ №1, 8клас

2. Кобасу Ірину                      - ЗШ №22, 8 клас

3. Олексин Ксенію                 - УГ №1, 8 клас

4. Агафонову Катерину                   - УГ №1, 8 клас

5. Бойчук Софію                    - ЗШ №22, 8 клас

6. Лубик Діану                       - СШ №11, 9 клас

7. Румежака Тараса                ­- УГ №1, 9 клас

8. Ступар Софію                    - СШ №1, 9 клас

9. Біловусяка Андрія              - ЗШ №15, 9 клас

10. Боднарук Ілону                - СШ №11, 9 клас

11. Лагойду Ольгу                 - СШ №11, 10 клас

12. Ковтун Юлію                   - УГ №1, 10 клас

13. Корпан Марію                  - ПМЛ, 10 клас

14. Тріща Владислава            - ЗШ №15, 10 клас

15. Геринович Анастасію      - УГ №1, 10 клас

16. Дудишин Тетяну              - СШ №11, 10 клас

17. Ковалюк Ольгу                - ЗШ №18, 11 клас

18. Василенко Тетяну            - гімназія №2, 11 клас

19. Максимів Ольгу               - ПМЛ, 11 клас

20. Григор’євського Артура- СШ №11, 11 клас

21. Левенця Ігоря                            - СШ №11, 11 клас

         3. Визначити переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови та нагородити дипломами ІІІ ступеня за зайняте третє місце:

1. Григоріва Александра       - СШ №11, 8 клас

2. Ровінського Юрія              - ЗШ №16, 8 клас

3. Перепічку Юрія                 - ЗШ №13, 8 клас

4. Рипську Софію                  - СШ №5, 8 клас

5. Франчук Анастасію            - УГ №1, 8 клас

6 .Рачій Анну                         - ЗШ №10, 8 клас

7. Уманців Наталію                - ЗШ №16, 8 клас

8. Казакова Нікіту                  - УГ №1, 8 клас

9. Візнюк Христину               - СШ №5, 8 клас

10. Коржук Єлизавету           - ЗШЛ №23, 8 клас

11. Попель Ангеліну              - ЗШ №10, 9 клас

12. Гуменяк Лідія                  - Католицька школа, 9 клас

13. Біць Яну                           - СШ №5, 9 клас

14.Стасюка Максима             - УГ №1, 9 клас

15. Дубея Мар’яна                 - УГ №1, 9 клас

16. Стефінін Анастасію          - гімназія №2, 9 клас

17. Костюка Тараса               - ЗШ №22, 9 клас

18. Ткачівську Роману           - УГ №1, 9 клас

19. Йосипенка Ярему             - ПМЛ, 10 клас

20. Ониськів Вікторію           - ЗШЛ №23, 10 клас

21. Савич Марту                    - СШ №5, 10 клас

22. Пилипів Вікторію             - ЗШ №18, 10 клас

23. Кобуту Катерину             - СШ №11, 10 клас

24. Сачовську Ірину              - СШ №11, 10 клас

25. Сисака Юрія                    - СШ №5, 10 клас

26. Луцик Юлію                     - ЗШЛ №23, 10 клас

27. Грущака Антона               - ЗШ №4, 10 клас

28. Дем’янів Христину          - УГ №1, 10 клас

29. Тару Олександра              - УГ №1, 10 клас

30. Чмутову Марію                - ЗШЛ №23, 10 клас

31. Банух Анну                       - СШ №11, 11 клас

32. Кукурудз Оксану             - УГ №1, 11 клас

33. Райковського Богдана     - ЗШ №16, 11 клас

34. Білобровка Любомира     - СШ №11, 11 клас

35. Шмигельського Ярослава - СШ №1, 11 клас

36. Шакірова Володимира     -СШ №1, 11 клас

37. Цуканову Дарину             - УГ №1, 11 клас

38. Голод Христину               - ЗШЛ №23, 11 клас

39. Гонташ Тетяну                 - ЗШ №21, 11 клас

 

4. Затвердити згідно з рейтингом кандидатами  до складу команди  від загальноосвітніх навчальних закладів  міста для участі в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови таких учнів:

 

1. Ткачівського Дениса                 - учня 11 класу УГ №1, вчитель С. Гладішко

2. Лабенського Данила          - учня11 класу УГ №1, вчитель  Н. Гудзак

3.Тимофєєва Ігоря                 - учня 10 класу СШ №1, вчитель О. Гітіс

4. Корнуту Юлію                   - ученицю 10 класу СШ №1, вчитель О. Гітіс

5. Протаса Ернеста                - учня 10 класу СШ №5, вчитель Л. Олексин

6. Воробець Вероніку            - ученицю 9 класу СШ №1, вчитель О. Гринюк

7. Олійник Анну                     - ученицю 9 класу СШ №11, вчитель М. Канцак        5. Керівниками команди призначити О.Гітіс, вчителя англійської мови СШ №1 та М. Канцак, вчителя англійської мови СШ №11   та покласти на них відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей.

6. Провести тренувальні збори з підготовки команди до ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.        

7. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконавчого  комітету Івано-Франківської міської ради за підготовку переможців олімпіади вчителів англійської мови Н. Шелест, С. Гладіщко, М. Чуйко, Н.Гудзак, Н. Кудлу, О. Гладь (УГ №1), Л.Завадюк (ПМЛ), О. Гітіс , Н.Благун,(СШ №1), Л. Олексин (СШ №5) І.Боднарук,  Г.Когут, М. Канцак, Н. Андрішак (СШ №11), О. Івануляк (ЗШ №16), М. Опар (ЗШ №22), О. Довбенко (ЗШЛ №23).

8. Відзначити відповідальну роботу членів оргкомітету Д.Худевич, Л.Чабан та членів журі олімпіади:Н. Гудзак (УГ №1),Т.Лагдан (гімназія №2), Т. Масляк (НВК «Школа-гімназія №3»), Л. Завадюк (ПМЛ),  С. Шави,  Г.Карапутної (СШ №1), О. Кулик (ЗШ №2), Т. Задер (ЗШ №3), М. Гарасим  (ЗШ №4), Л. Олексин. (СШ №5), Н. Дем’янчук (ЗШ №6 ),Г. Артиш (ЗШ №10), Г. Пташник, Н. Федорак (СШ №11), Н. Деменко (ЗШ №12), Ю Юрас (ЗШ №13), А. Депутат (ЗШ №15), О.Івануляк (ЗШ №16),  О. Кислої (ЗШ №17),  У.Павлюк (ЗШ №18),Т. Остапенко (ЗШ №21), М. Опар (ЗШ №22),  Н.Чаріної (ЗШЛ №23), Г. Левандівської (ЗШ №25), Г. Сивогривової ( «Перша ластівка») та надати кожному по 2 вихідні дні в канікулярний період.

10. Директорам І.Дейчаківському (УГ№1), Л. Мурзі (СШ №1), Я.Олексину (СШ №5), Н. Романишин (СШ №11) організувати підготовку та забезпечити  явку членів команди  для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

11. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Начальника управління освіти і науки                        Наталія Микула

 

 

 

 

 

 

Л.Чабан

52-34-41