Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про результати атестаційної експертизи Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ

 

НАКАЗ

 

від 27.11.2015 р.                                                         № 772

 

Про результати атестаційної

експертизи Івано-Франківської

дитячо-юнацької спортивної школи № 2

Івано-Франківської міської ради

Івано-Франківської області

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 30.01.2015р. №67 «Про затвердження порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015р. за № 173/26618, наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 25.09.2015р. № 566 «Про проведення атестаційної експертизи Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області» у період з 19 до 30 жовтня 2015 року проведено атестаційну експертизу Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи № 2.

Атестаційну експертизу проводила комісія у кількості 13 осіб, котрі забезпечили експертну перевірку всіх напрямків діяльності ДЮСШ № 2 згідно з робочою програмою, підготували висновок атестаційної експертизи та вмотивовані конкретні рекомендації (висновок атестаційної експертизи додається).

Івано-Франківська дитячо-юнацька спортивна школа № 2 – позашкільний навчальний заклад, який здійснює навчання і виховання учнів у позаурочний час, спрямовує свої зусилля на розвиток здібностей і талантів дітей, задоволення їх інтересів, потреб у фізичному розвитку, професійному визначенні спільно з іншими закладами освіти, сім’єю і ґрунтується на принципі добровільності вибору видів діяльності.

Встановлено, що тренерсько-викладацький склад ДЮСШ № 2 належним чином здійснює реалізацію положень Закону України «Про позашкільну освіту», Концепції позашкільної освіти, Національної доктрини розвитку освіти.

Рішенням виконкому міської ради від 19.02.2015р. № 1654-52 затверджено новий статут ДЮСШ № 2, який передбачає перспективи розвитку, забезпечує відповідність структури закладу та мережі гуртків вимогам сьогодення.

У ДЮСШ №2 дотримуються вимоги трудового законодавства і нормативних актів органів освіти про роботу з педагогічними кадрами.

Івано-Франківська ДЮСШ № 2 характеризується як одна з основних баз в Івано-Франківській області щодо розвитку плавання та спортивних ігор, пропаганди здорового способу життя, підготовки членів і кандидатів до збірної команди України з плавання, волейболу, баскетболу, регбі, настільного тенісу та проведенням Всеукраїнських, міжнародних змагань, турнірів.

Формуванню дитячого контингенту, мережі гуртків та комплектуванню груп приділяється належна увага.

Комплектування груп здійснюється відповідно до «Порядку наповнюваності груп відділень з видів спорту і тижневого режиму навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл», затвердженого наказом Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України від 18.05.2009р. № 1624.

Великий позитивний вплив на підвищенні якості роботи школи має досвід здобутий в результаті участі вихованців у складі збірної команди України, виступів на всеукраїнських, міжнародних спортивних змаганнях, турнірах. Вихованець ДЮСШ № 2 Олександр Ісаков (МСУ) був учасником двох Олімпійських ігор у Пекіні (2008р.) та у Лондоні (2012р.), котрий є багаторазовим рекордсменом України з плавання.

До основного складу збірної України з регбі входять: Семйон Назар, Коваль Валентин; з плавання – Косило Назар, Линько Артур; з баскетболу –Скорбатюк Наталія, Завидна Дарія; з баскетбол 3х3 – Пазюк Вікторія, Рисіна Оксана, Сівакова Ольга.

Для підвищення рівня спортивних досягнень вихованців щорічно проводиться близько 50 різноманітних змагань в різних вікових групах та з різних видів спорту. Вихованці ДЮСШ № 2 беруть активну участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, турнірах з різних видів спорту, в яких неодноразово ставали переможцями та призерами.

За останні три роки тренери-викладачі ДЮСШ № 2 підготували – 6 майстрів спорту України, 33 – кандидатів у майстри спорту України, 57 – спортсменів І розряду та 2368 – масових розрядів.

Вперше у нашій області з 2006 року на базах плавальних басейнів ЗШ № 18, 21, 22, 24, ЗШЛ № 23, які підпорядковуються ДЮСШ № 2 було введено обов’язкові уроки плавання для учнів 4-х класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста Івано-Франківська (15 уроків). За 9 років навчилося плавати понад 10 тис. дітей. Четвертокласників навчають плавати висококваліфіковані тренери-викладачі ДЮСШ № 2.

Директори, вчителі фізичної культури, класні керівники, учні загальноосвітніх навчальних закладів і батьки учнів відзначають високий рівень організації та проведення навчальних занять і матеріально-технічне забезпечення плавальних басейнів.

Фінансове забезпечення Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 здійснюється шляхом використання бюджетних коштів та залученням додаткових джерел фінансування. З 1 січня 2013 року дитячо-юнацька спортивна школа № 2 здійснює самостійне ведення бухгалтерського обліку. Значна частина бюджетних коштів виділяється на виплату заробітної плати працівникам та на розрахунки за спожиті енергоносії, водопостачання та водовідведення.

Ведення фінансово-господарської діяльності дитячо-юнацької спортивної школи № 2 здійснюється із дотриманням діючих вимог законодавства. Первинні документи оформляються та подаються згідно з вимогами. Всі господарські операції відображаються на рахунках бухгалтерського обліку. Фінансова звітність подається в установлені терміни.

Поряд з цим експертною комісією висловлено ряд рекомендацій щодо контролю за дотриманням вимог охорони праці, безпеки життєдіяльності, встановленню пожежних щитів у басейнах ЗШ № 18, 21, створення музею чи кімнати з історії розвитку ДЮСШ тощо.

Виходячи з вище наведеного:

 

 

Н А К А З У Ю:

 

1.     Визнати Івано-Франківську дитячо-юнацьку спортивну школу № 2 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області атестованою.

2.     Директору Івано-Франківську дитячо-юнацьку спортивну школу № 2 А.Гандері спланувати заходи щодо виконання рекомендацій, висловлених у ході атестаційної експертизи (до 25.12.2015р.).

3.     Провести перевірку рекомендацій (жовтень 2016р.).

4.     Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки С.Уварову.

 

 

 

 

 

Начальник управління освіти і науки                       Н.Микула

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Т.Жилюк

52-25-87