Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ЗНО

Про зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році

Про зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році пройде з 22 травня по 14 липня, про це йдеться в наказі Міністерства освіти і науки, передає прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

ВИЗНАЧЕНО ПОРОГОВИЙ БАЛ «СКЛАВ/НЕ СКЛАВ» З ШЕСТИ ПРЕДМЕТІВ

ВИЗНАЧЕНО ПОРОГОВИЙ БАЛ «СКЛАВ/НЕ СКЛАВ» З ШЕСТИ ПРЕДМЕТІВ

14 червня відбулося перше засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав». На засіданні визначено пороговий бал «склав/не склав» для тесту з української мови і літератури, математики, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 24 тестовим балам, з математики – 11 тестових балів, з англійської, німецької, французької, іспанської мов – 14 тестових балів.

ВІДБУЛОСЬ ЗНО З БІОЛОГІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

ВІДБУЛОСЬ ЗНО З БІОЛОГІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

В Івано-Франківську за оперативною інформацією участь у тестуванні з біології, яке відбулося 8 червня, взяли 1349 осіб (92%), з географії (12 червня)  – 1324 особи, що становить 92 % від загальної кількості зареєстрованих.

ВІДБУЛИСЬ ЗНО З ІНОЗЕМНИХ МОВ

ВІДБУЛИСЬ ЗНО З ІНОЗЕМНИХ МОВ

25 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької, французької мов.

За оперативною інформацією у м.Івано-Франківську участь у тестуванні з німецької мови взяли 163 особи, що становить 91,5 % від загальної кількості зареєстрованих (178 осіб), з французької мови – 21 особа із 23 зареєстрованих, з іспанської мови взяло 2 особи із 5 зареєстрованих. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів у пунктах тестування забезпечувало 39 осіб.

ЗНО-2017 розпочалось

ЗНО-2017 розпочалось

23 травня 2017 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури  на базі восьми загальноосвітніх закладів м.Івано-Франківська. Для участі в тестуванні з цього навчального предмета в Івано-Франківську зареєструвалося 2057 учасників. Українська мова і література є обов’язковим предметом для випускників загальноосвітніх закладів 2017 року, результат якого зараховується як оцінка за державну підсумкову атестацію.