Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ЛІТО-2017

ПРОЩАВАЙ ЛІТО – 2017!

ПРОЩАВАЙ ЛІТО – 2017!

Ось і настав час зворушливого та сумного прощання з найщасливішою дитячою республікою «ЛІМНИЦЯ – 2017». Упродовж літа 2017 року у цьому дитячому закладі оздоровилось та відпочило майже 700 дітей з різних куточків мальовничої та неповторної України.

З них, упродовж літа, за сприяння Івано-Франківської міської ради, міського голови Руслана Марцінківа та Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, понад 60 дітей та педагогів з Волноваського району Донецької області та м. Попасна Луганської області мали змогу безкоштовно відпочивати у ПЗОВ «Лімниця», знайомитись з історико-архітектурними пам’ятниками та історичними місцями,  звичаями та традиціями Прикарпаття.

28 серпня, з нагоди урочистого закриття оздоровчого сезону в ПЗОВ «Лімниця», у заклад завітали заступник міського голови м. Івано-Франківська Олексій Кайда, учасник АТО, головний спеціаліст Департаменту освіти та науки Ігор Валько, працівники військової служби правопорядку з м. Тернополя полковник  Андрій Валер.                     

Про підсумки роботи літніх мовних таборів та мовних шкіл на базі загальноосвітніх навчальних закладів

Вивчення мови – це легко і просто…

Вивчення мови – це легко і просто…

Створення літніх таборів не було обов’язковим для кожної школи м.Івано-Франківська, адже важлива не кількість, а якість проведення мовних шкіл. Програма кожного табору мала чітку структуру, педагоги намагалися чергувати інтерактивні заняття  з інтелектуальними іграми, розвагами, екскурсіями, творчими завданнями, спортивними змаганнями, поєднувати навчання із захопленим відпочинком.

Про направлення учнів НРЦ для літнього оздоровлення на базі


Про оздоровлення та відпочинок дітей