Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Новини

2018-2019 навчальний рік стартує…

2018-2019 навчальний рік стартує…

 2018/2019 навчальний рік стартує разом із Новою українською школою, яка передбачає реалізацію основних засад Закону України «Про освіту» та Концепції НУШ.

Міністерство освіти та науки України затвердило Типові освітні програми закладів загальної середньої освіти, замінивши Типові навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів.

ГРАФІК  проведення міських  серпневих педагогічних студій

ГРАФІК проведення міських  серпневих педагогічних студій

 

Структура 2018-2019 навчального року

Структура 2018-2019 навчального року


Відпочиваємо навчаючись…

Відпочиваємо навчаючись…

 З 21 липня по 3 серпня 2018 року на запрошення директора Карітасу Єпархії Сосновської Томаша Фольга відбулася поїздка 40 учнів Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 до Польщі ( місто Закопане, осередок Харенда). Супроводжували дітей вчителі початкових класів Павленко Олена Михайлівна і Лудикова Тетяна Степанівна, вчитель англійської мови Сергієнко Тетяна Анатоліївна, вчитель фізичного виховання Бас Анатолій Петрович та соціальний педагог Соболь Анастасія Василівна.      

Оголошення про конкурс керівників ЗЗСО

Оголошення про конкурс керівників ЗЗСО

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради оголошує конкурс на вакантні посади: директора комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Івано-Франківська школа №14 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області», який знаходиться за адресою: 76019  Івано-Франківська область,  м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, буд. 65; директора комунального закладу освіти I ступеня «Молодша школа «Пасічнянська» Івано-Франківської міської ради  Івано-Франківської області, який знаходиться за адресою: 76008 Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Пасічна, буд. 3; директора комунального закладу  освіти I ступеня «Молодша школа  імені Софії Русової» Івано-Франківської міської ради  Івано-Франківської області, який знаходиться за адресою: 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, буд. 28; директора Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області, який знаходиться за адресою: 76002  Івано-Франківська область,  м. Івано-Франківськ, вул. Гната Хоткевича, 52А.

Графік  проведення перевірки готовності закладів загальної середньої освіти до нового 2018-2019 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період

Графік проведення перевірки готовності закладів загальної середньої освіти до нового 2018-2019 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період

 

Свято української родини на Каскаді

Свято української родини на Каскаді

06.08.2018р. у дворі по вул. Івана Павла, 16-22  за підтримки міського голови Руслана Марцінківа відбулося свято української родини, організоване міським Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

З привітальним словом до мешканців двору і дітей звернувся голова міста Руслан Марцінків.

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників


Представлення нового директора  Департаменту освіти та науки

Представлення нового директора Департаменту освіти та науки

Капітальні та поточні роботи в закладах освіти

Капітальні та поточні роботи в закладах освіти

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради повідомляє, що на даний час у закладах освіти міста проводяться як поточні, так і капітальні ремонти. Із 89 закладів освіти у 56 виконуються капітальні ремонтні роботи. Відповідно до титульного списку робіт по капітальному ремонту, реконструкції та будівництву закладів освіти за кошти бюджету розвитку на 2018 рік передбачено 20 млн. грн. (2016 рік – 9279,2 тис. грн; 2017 – 15868,3 тис.грн.)