Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ЛІТО-2018

Про підсумки організації відпочинку та здоровлення школярів міста Івано-Франківська влітку 2018р.

Літо триває

Літо триває

З ініціативи адміністрації СШ №5 (директор Я.Олексин, заступник директора з ВР Г.Колубаєвої) та підтримки батьківської громадськості 65 учнів школи в період з 05.06.2018р. по 11.06.2018р. мали можливість оздоровитися та відпочити в літніх виїздних таборах смт. Ворохта та на Чорному морі.

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради щиро вдячний педагогам за провендену роботу. (Я.Олексин, Г.Колубаєва, Г.Філіпчук, Х.Щерба, Т.Атаманчук, О.Сичик, О.Вірестюк).     

Розважальне свято «Барвиcте літо в нашому дворі»

Розважальне свято «Барвиcте літо в нашому дворі»

08 червня 2018р. на дитячому майданчику у дворі на вул. Коновальця, 132-136 відбулося розважальне свято «Барвиcте літо в нашому дворі», яке організував міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання за підтримки міського голови Руслана Марцінківа.

ЗАВЕРШИВСЯ ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ У ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ

ЗАВЕРШИВСЯ ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ У ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ

Нещодавно завершився відпочинок школярів у 7денних пришкільних відпочинкових таборах, які були створені на базі 6закладів загальної середньої освіти м. Івано-Франківська. Цьогоріч у них відпочило 863 дитини. З них – 409 школярів з числа дітей пільгових категорій, що становить 47,4 %.

Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи у таборах відпочинку з денним перебуванням


Відбулось розважальне свято «Барви сонячного літа»

Відбулось розважальне свято «Барви сонячного літа»

07 червня 2018р. на дитячому майданчику по вул. Івасюка, 30 відбулося розважальне свято «Барви сонячного літа», яке організував міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання за підтримки міського голови Руслана Марцінківа.

Урочисте відкриття першої табірної зміни у ПЗОВ «Лімниця»

Урочисте відкриття першої табірної зміни у ПЗОВ «Лімниця»

6 червня відбулося урочисте відкриття першої табірної зміни у позаміському закладі оздоровлення «Лімниця».

Директор табору Сергій Бандура побажав дітям доброго відпочинку: «Велику радість відчуває людина, коли відкриває в житті для себе щось нове! Це радість відкриття і пізнання. За наступні три тижні ви знайдете нових друзів, відкриєте новий етап літніх канікул. Щиро вітаємо вас із початком відпочинку у таборі «Лімниця»!» 

Подорож у «Республіку дитинства» з вихованцями клубів

Подорож у «Республіку дитинства» з вихованцями клубів

1 червня 2018р. на площі Ринок відбулась святково-розважальна програма «Свято у Республіці дитинства», організована Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання за підтримки міського голови Руслана Марцинківа.

День захисту дітей у ЗШ № 7

День захисту дітей у ЗШ № 7

У перший літній день учасники мовної школи Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ №7 в атмосфері дитячого сміху, веселощів та позитивних емоцій святкували День захисту дітей. Святкували гучно, весело та кольорово. Юні художники взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Наше дитинство», а також танцювали, співали та веселились на свіжому повітрі.

Про організацію роботи ПЗОВ «Лімниця» влітку 2018року