Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Учитель року

Галагуза Юрій Миколайович - учасник ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» у номінації «Захист Вітчизни», вчитель ЗШ №6

Галагуза Юрій Миколайович - учасник ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» у номінації «Захист Вітчизни», вчитель ЗШ №6

«Усе, що відбувається в моєму класі, школі, місті, країні - все мене стосується, все залежить від мене»  Це і є справжнє почуття патріотизму, яке культивує в учнів на уроках предмету «Захист Вітчизни» вчитель Юрій Галагуза

 

Галагуза Юрій Миколайович має фахову військову освіту, у 1982 році закінчив Кам’янець-Подільське вище військове командне інженерне училище. Проходив службу на різних керівних посадах у інженерно-саперних військах.

Рибак Ольга Валентинівна, учасник обласного туру Всеукраїнського конкурсу « Учитель року– 2016» у номінації «Математика»

Рибак Ольга Валентинівна, учасник обласного туру Всеукраїнського конкурсу « Учитель року– 2016» у номінації «Математика»

Не хочу бути лиш сьогодні,          

Я хочу завтра і завжди.

Я хочу, щоб мої сліди –

Гарячі, справжні, не холодні –

Дорогу показали ще комусь,

Хто хоче йти ще вище.

                                                                                              Ірина Шинкарук

 

          Рибак Ольга Валентинівна  працює  учителем математики та інформатики Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 ім. І. Франка  з 2002 року.

«Свою педагогічну діяльність я розпочала в рідній школі. З перших уроків збагнула: взяла на свої плечі незмірно більший вантаж, аніж змалювала в уяві. Мої учні не тільки потребують знань з математики чи інформатики, вони очікують за мого посередництва відкрити Всесвіт. Тому чітко усвідомила: не буду тим вчителем, який дає тільки знання з предмету, а стану для вихованців другом, прикладом для наслідування. Запалити у своїх вихованців вогники інтересу і бажання пізнавати щось нове можна тільки через компетентність і обізнаність, через яскраву індивідуальність. У жодному разі не злукавити, не поранити дитячої душі, не схибити! Бо перестану бути орієнтиром, світлом, особистістю.

        

Толоконнікова Тетяна Юріївна, переможець обласного туру  Всеукраїнського конкурсу « Учитель року– 2016» у номінації «Англійська мова»

Толоконнікова Тетяна Юріївна, переможець обласного туру Всеукраїнського конкурсу « Учитель року– 2016» у номінації «Англійська мова»

         Толоконнікова Тетяна Юріївна, переможець обласного туру  Всеукраїнського конкурсу « Учитель року– 2016» у номінації «Англійська мова», вчитель англійської мови спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням англійської мови.

Педагогічне кредо: « Я вірю в себе. Я вірю в дитину. Я вірю в свою справу».

Сидорик Надія Михайлівна,  лауреат  обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель  року - 2016» у номінації  «Історія»

Сидорик Надія Михайлівна, лауреат обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016» у номінації «Історія»

Учитель – людина, яка може робити важкі речі легкими.

Ральф Емерсон


Ніколи не може бути бажання без прагнення його втілити.  Той, хто прагне, зробить більше за того, хто може.

Я – вчитель… Безліч разів повторюємо цю фразу у різних життєвих обставинах! Але хто такий вчитель? Професіонал, який володіє предметом і методикою його викладання? Психолог, який знайшов ключ до дитячих сердець? Так, але цих умов недостатньо. Вчитель – це особлива місія, особливий склад душі й розуму, це відповідальність, самовіддача, терпіння.

Професіоналом своєї справи, вчителем за покликанням душі, можна назвати Сидорик Надію Михайлівну,  лауреата  обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель  року - 2016» у номінації  «Історія».

Про підсумки міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»