Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Словесність

Ключові зміни оновлених програм з української мови та літератури, зарубіжної літератури для 5-9 класів

Ключові зміни оновлених програм з української мови та літератури, зарубіжної літератури для 5-9 класів


Міністерством освіти і науки України затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Лілією Гриневич. Також програмам наданий гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України».

Пропонуємо ознайомитись з основними змінами, що були внесені до програм членами робочих груп.

Оновлення навчальних програм відбувається відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1392, з урахуванням Державного стандарту початкової загальної освіти (Постанова Кабінету Міністрів України від 20. 04. 2011 № 462).

 

Слово Тараса – наша зброя і окраса (збірник сценаріїв позакласних заходів на відзначення Шевченківських свят)


Творчі роботи переможців загальноміського літературного конкурсу буктрейлерів "Книга в кадрі - 2017"

.

Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році


Презентація книги Степана Процюка «Варвари»

      28 листопада 2016 року в Центрі патріотичного виховання ім.С.Бандери  з ініціативи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради  для учнів та педагогів навчальних закладів міста відбулась презентація книги С.Процюка «Варвари». Захід відбувся з метою популяризації сучасної прози серед учнівської молоді та активізації читацьких інтересів підлітків.